Samsung E300: vánoční bomba (přehled článků)

LG T5100: Otáčí se za sluncem - T-Mobile spouští EDGE - Duel předvánočních novinek: Nokia 2600 a Siemens A65. Neuniklo vám něco? Je tu pro vás přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Samsung E300: vánoční bomba (přehled článků)

Samsung E300: vánoční bomba (recenze)
Samsung připravil pro letošní vánoční trh nový model E300. Z řady Samsungů, které se podobají jako vejce vejci, vybočuje v dobrém slova smyslu hned několika směry. Fádně stříbrný vzhled je vylepšen černou náprsenkou, střední tlačítko potvrzuje volbu a vnější displej zobrazuje obrázek volajícího.

 

LG T5100: Otáčí se za sluncem (recenze)
Novinka od LG má zajímavý futuristický design, ale funkcemi zrovna neoplývá. Předností tohoto modelu je zejména integrovaný megapixelový fotoaparát s bohatými možnostmi nastavení.

 

T-Mobile spouští EDGE: vše, co potřebujete vědět
T-Mobile mnohé zaskočil svoji zprávou, že od pondělí spouští rychlé datové přenosy EDGE ve své síti. Jaké jsou podmínky, jaké bude pokrytí a rychlost a co to všechno bude stát? V článku najdete odpovědi na všechny otázky a navíc rozhovor se zástupci T-Mobilu.

 

Duel předvánočních novinek: Nokia 2600 a Siemens A65
Oba levné a jednoduché telefony s barevnými displeji mají velkou šanci uspět na předvánočním trhu. Porovnáme funkce a všechny paramtery a zjistíme, který z nich je lepší. Bonus: do srovnání přidáme i starší, ale cenově výhodnou Nokii 3100.

 

Motorola C650: dvoubarevná dáma fotí (recenze)
Motorola má v nabídce nový mobilní telefon nižší kategorie, který je ale vybaven fotoaparátem a barevným displejem s 65 tisíci barvami. Mobil vás ale naláká zejména nízkou cenou.

 

Motorola MPx: komunikátor výjimečné konstrukce (první dojmy)
Motorola MPx se vyznačuje vskutku nezvyklou konstrukcí. Displej je uchycen jen v jednom rohu a tak může být umístěn podél delší i kratší hrany. Nechybí plnohodnotná klávesnice, technologie bezdrátového přenosu dat a operační systém od Microsoftu.

 

Nokia 6630: podrobná recenze 1,3MPx fotoaparátu
Nokia se chystá prodávat svůj nejlepší fotomobil, megapixelový model 6630. Recenzi telefonu jste si mohli přečíst už před týdnem, nyní nabízíme samostatný článek věnovaný pouze vestavěného fotoaparátu.

 

Kompletní přehled: s jakým telefonem na EDGE?
O EDGE již víme takřka vše. Se kterými telefony však můžeme tuto technologii používat a jak jsou rychlé? Nabízíme vám přehled telefonů s podporou rychlých dat EDGE, které jsou nebo v dohledné době budou v prodeji.


Už vím, co všechno ukrývá karta SIM
Je jich mezi námi už více než deset milionů. SIM karty dovolují mobilům plně využívat všechny vestavěné funkce a služby. Bez SIM je sebelepší mobil omezen pouze na tísňová volání. Stojí tedy za to, abychom si o kartách SIM řekli něco více.

 

Jak rychlé může být EDGE?

T-Mobile dnes oficiálně spustil vysokorychlostní připojení k internetu pomocí technologie EDGE. Nejpodstatnější informace o tom, jak rychlé může být a na jakých telefonech ho lze nalézt se dozvíte v tomto článku.

Váš názor Další článek: Kde koupit Mobility s cédéčkem?

Témata článku: Samsung, Ostatní, LG T5100, Motorola C650, Nokia 2600, Nokia 2600 classic, Nokia 6630, Samsung E300, Siemens A65, Stříbrný vzhled, Přehled, Bomba

Určitě si přečtěte