Samsung potvrdil existenci Galaxy A90. Dostane Infinity displej bez výřezu

Samsung vytvořil na svém webu produktovou stránku, která je věnována letošní generaci smartphonů řady Galaxy A. A prozradil v ní nejen to, že vzal to nejlepší z řady Galaxy J, a to zakomponoval do nových „áček“, ale také existenci zatím neznámého modelu Galaxy A90. Právě ten by měli jihokorejci představit 10. dubna v Miláně.

Přímo na výše zmiňovaném webu Samsung uvádí, že bez výřezů je v modelové řadě Galaxy A pouze displej od Galaxy A90. To jen potvrzuje dřívější informace, že by se mohlo jednat o první Samsung s fotoaparátem v periskopu. Záměrně jej neoznačujeme jako selfie fotoaparát, protože Galaxy A90 má dostat foťák, který se, nejen vysune z těla, ale bude i otočný. V případě potřeby namíříte 48Mpx foťák na přední či na zadní stranu smartphonu.

O čem bude Galaxy Event? Zřejmě o ultrazpomalených záběrech v mobilu:

Nejvybavenější letošní áčko na nabídnout i dostatečný herní výkon. Interní úložiště má být 128GB, operační paměť pak 6GB či rovnou 8GB. U novinky od Samsungu se počítá i s optickou čtečkou otisků prstů zabudovanou v displeji. Baterie má mít kapacitu 3 610 mAh. Smartphone se má do prodeje dostat ve zlaté, černé a stříbrné barevné variantě. 

Diskuze (3) Další článek: Samsung chce dobýt ztracené pozice. V Číně už prodal půl milionu Galaxy S10

Témata článku: Samsung, Střední třída, Čtečka otisků v displeji, Galaxy, AMOLED, Herní mobily, Spekulace, Výsuvná selfie, Výsuvná konstrukce, Existence, Milán, Výřez, Sam, Foťák, Infinitum, Galaxy event, Áčko, Případ potřeby, Displej


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 36