Samsung potvrdil pozici lídra a inovátora. V San Francisku uvedl silné portfolio

Samsung může považovat začátek roku 2020 za úspěšný. I přes nepřízeň událostí, které obor telekomunikací sužují – ohrožená výroba smartphonů v Číně kvůli koronaviru, zrušený veletrh mobilních technologií v Barceloně kvůli témuž, pokračující americko-čínská obchodní válka – na sebe jihokorejský výrobce dokázal strhnout pozornost na akci Galaxy Unpacked 2020 v San Francisku.

Mobilní divize poprvé ukázala nového šéfa (TH Roh) a podruhé ohýbací telefon (Galaxy Z Flip) – tentokrát v provedení véčka, které bude vyhovovat širšímu okruhu lidí než příliš okrajově zaměřený Galaxy Fold. A k tomu příjemná inovace v podobě pokračující řady Galaxy S20. I zde se jedno překvapení odehrálo – Galaxy S20 Ultra má nejen obří displej, ale hlavně neskutečný výkon, super zoomovací fotoaparát a jako bonus poprvé u nás také 5G konektivitu. Všechny sanfranciské novinky shrnuje naše video.

Diskuze (46) Další článek: Red Magic chce nový rekord. Nubia láká na herní mobil se 144Hz displejem

Témata článku: Samsung, Video, Týden mobilně, Galaxy, Čína, Barcelona, Premiéra, Unpacked, Portfolio, Silné portfolio, Inovátor, San Francisco, Roh


Určitě si přečtěte