Samsung SCH-V410: véčko s dvouhodinovým záznamem videa

Samsung připravil multimediální telefon, který umí fotit s bleskem, zaznamenat až dvě hodiny videa, dokáže přehrávat skladby bez nutností otevření a lze jej použít jako ovládač domácích spotřebičů. Co víc bychom ještě chtěli?
Samsung SCH-V410: véčko s dvouhodinovým záznamem videa

Samsung a většina asijských výrobců umí do svých telefonů implementovat ty nejroztodivnější věci. Již dávno totiž není pravidlem, že mobil umí jen telefonovat, což Samsung dokazuje i ve své čerstvé novince – modelu SCH-V410.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Blesk je relativně silný

Zážitky z dovolené v telefonu

Stejně jako většina předchozích modelů zastává oblíbenou véčkovou konstrukci s dvojicí barevných displejů. Ten vnější používá moderní technologii OLED, vnitřní naopak TFT s podporou 262 tisíc barev. Při pohledu na telefon někoho možná zarazí sklíčko nad vnějším displejem, které ukrývá dvojici diod sloužící pro efekt blesku. Ten pomáhá vestavěnému foťáčku ve špatných světelných podmínkách. Foťáček je umístěn na otočném kloubu, aby se s ním dalo lépe manipulovat. Ten umí nejen fotit, ale také natáčet dlouhé videosekvence. Ty mohou dosahovat až dvouhodinové délky. Přesnější parametry foťáčku nejsou zatím k dispozici.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Véčko nepatří k nejmenším

Je libo walkman?

Za pozornost stojí také blok kláves pod displejem. Toto vtipné řešení slouží k snadnějšímu přehrávání písniček bez nutnosti otevírat samotný telefon. Další zajímavou funkcí Samsungu SCH-V410 je schopnost suplovat dálkové ovládače k televizi nebo k DVD přehrávači. Dostupné informace se ještě zmiňují o 64hlasém vyzvánění a podpoře streamovaného videa (VOD). O zbývajících parametrech informace mlčí, což našemu uživateli vůbec nemusí vadit. Telefon je totiž určen pro sítě CDMA.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Přední displej zvládá i grafický equalizér • černá ploška ukrývá IrDA port

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ovládání funkcí přehrávače z přední strany je přínosem

Zdroj: Obrázky pocházejí z asijského fóra Asia Phones.

Diskuze (20) Další článek: Oskar stále zůstává štikou: meziročně roste o téměř 50 %

Témata článku: Samsung, Véčko, Záznam, Černá ploška

Určitě si přečtěte