Samsung SGH-N500: Korejec bez antény

Korejsky Samsung se stále snaží chrlit jeden telefon za druhým, přitom každý jeho kousek je zajímavý. Nyní začal konečně vyrábět také modely bez antény, příkladem budiž model SGH-N500.
Samsung SGH-N500: Korejec bez antény

Klepněte pro větší obrázekSamsung SGH-N500 je telefon se zabudovanou anténou určený pro běžného uživatele.  Absence antény z něj dělá opravdu elegantní malý telefonek. Design hodnotím jako velmi povedený a barevné provedení v kombinaci stříbrné s kovově světle modrou stejně tak. Ještě stříbrnější kovově vypadající ovládací tlačítka jsou po designové stránce vyvedeny také perfektně. Logické je i uspořádání všech ostatní ovládacích prvků. Mobil se ovládá skrze centrální joystick, který je zajímavě podsvětlen svrchu i zdola pomocí půlkruhových linek.

Displej o rozměrech 128 x 64 pixelů je podsvícen, jak je vidět z obrázku, modrou až tyrkysovou barvou.

Hazard pro zábavu

Díky cílenosti na mladší segment trhu je pochopitelné i vybavení telefonu. Tešit se můžeme na spořiče displeje, posílání obrázků (do paměti se vejdou pouze tři), třicet polyfonických vyzvánění a jejich skladatele. Telefon bez her nemá u mladší generace šanci, proto jejich počet v přístroji vzrostl na ohromující jedenáct. Mezi nimi najdeme například Snake, Hexa, Casino, Roulette nebo Racing.

A ticho

Samsung SGH-N500 je další z řady telefonů se kterými si pokecáte, hlasově můžete ovládat dvacet funkcí nebo vytáčet dvacet telefonních čísel či uložit až tří minutovou poznámku. S ukládáním kontaktů také nebudou žádné problémy, neboť telefon nabízí 250 míst plus ještě paměť na SIM kartě.

Opět bez GPRS

WAP se již stal standardem i u levnějších modelů  a zde není výjimkou. Rychlé datové přenosy nejsou bohužel podporovány ani v tomhle elegantním mobilu, což je škoda. Pro pohodlné wapování by bylo GPRS k nezaplacení. 

Telefon lze synchronizovat s počítačem pomocí softwaru EasyGSM.

Základní údaje

  • Mobilní telefon SAMSUNG SGH-N500
  • Rozměry: 110 x 46 x 23 milimetrů
  • Hmotnost: 85 gramů
  • Baterie: 770 mAh, Li-Ion
  • Pohotovostní doba: 90 hodin
  • Doba hovoru: 240 minut
  • Síť: GSM 900 / 1800 Mhz
  • Displej: 128 x 64 pixelů
  • Další funkce a vlastnosti: WAP, hlasové poznámky, hl. vytáčení, podpora obrázků, 11 her, EFR, polyfonické vyzvánění.

 

Diskuze (8) Další článek: Můžeme očekávat nový Ericsson T68i?

Témata článku: Samsung, Korejec, Ant

Určitě si přečtěte