Samsung SGH-T500: pouze pro dámy

Mobilních telefonů je na trhu spousta a výrobci se proto snaží každý nový model přiblížit požadavkům specifikované cílové skupiny. Korejský výrobce již poněkolikáté bude představovat mobilní telefon určený pouze ženám.
Samsung SGH-T500:  pouze pro dámy

Korejská společnost Samsung má silnou pozici na světovém mobilním trhu a díky tomu si může dovolit trochu experimentovat. Příkladem může být jeho kolekce mobilních telefonů pro ženy.

Poznámka: O jednom mobilu pro ženy o Samsungu jsme už psali před dvěma lety.

Dnes se podíváme na modelovou řadu označenou jako T500 (SGH-T500). Receptura je jednoduchá – vezmeme jeden mobilní telefon, oblečený do moderního kabátku a vybavíme jej maličkostmi, bez kterých se žádná žena neobejde. Samsung T500 je na první pohled milý telefon, který bude příjemně sedět v ruce. To vše díky oblinkám, nikde totiž nenajdete žádnou hranu. Přes dostačující výběr barevných variant v perleťových odstínech vyšperkoval výrobce vrchní část mobilu ještě okrasným lemem displeje, který imituje drahý šperk. Však to znáte, ženy a straky „letí“ na vše, co se třpytí. Ovšem to ještě nedělá z T500 mobil pro ženy. Důležité je to, co se ukrývá uvnitř.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mobilní šperk

V mobilu, jehož rozměry jsou 76 x 44 x 23 mm, se ukrývá barevný displej schopný zobrazit deset řádků textu, a který umí ještě jedno malé kouzlo. Po stisku klávesy „C“ se vypne a stane se z něj zrcátko. Maličkost, kterou však ocení každá žena. Displej v zapnutém stavu potěší svými 65 tisíci barvami. V menu telefonu nalezneme dalších pár maličkostí – menstruační kalendář, počitadlo kalorií či biorytmy. Již tradičně zde naleznete také polyfonní vyzvánění, které je v podání Samsungu, podle očekávání, čtyřicetihlasé. Kapacita paměti telefonu není bůhví jak velká, ale ve spojení s kapacitou karty SIM dostatečná. Pro kontakty je určeno 250 položek. Pro správnou organizaci času nechybí ani PIM aplikace, kalkulačka, budík atd. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Displej a zrcátko v jednom

Telefon o hmotnosti 80 gramů pohání Li-Ion baterie, která jej udrží při životě až čtyři dny aktivního používání. Na pultech obchodů se tento duální telefon objeví už v dubnu.  

Některé obrázky pocházejí z webu Mobile-Review.com.

Témata článku: Samsung

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 369: O zahnuté budoucnosti a budoucím bestselleru od Xiaomi

Týden mobilně 369: O zahnuté budoucnosti a budoucím bestselleru od Xiaomi

** Ohebné telefony nás patrně neminou. Chceme je vůbec? ** Představíme vám 4. řadu legendárních Xiaomi Redmi ** Po Mobilní pavlači dostanete malý ještě bezdrátový bonus

28.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 28

Toto je první fotka Samsungu Galaxy S8

Toto je první fotka Samsungu Galaxy S8

** První reálně vyhlížející snímek ze spolehlivého zdroje ** Potvrzuje hlavní spekulace z minulosti ** Displej zabírá 83 % čelní plochy. Xiaomi pro Mi Mix uvádí 91 %

27.  1.  2017 | Kůžel Filip | 39

In memoriam: 13 tech-věcí, o které jsme přišli v roce 2016

In memoriam: 13 tech-věcí, o které jsme přišli v roce 2016

** Inovace zažily skvělý rok. ** Ale neplatí to pro všechny technologické vychytávky. ** Takto třináctku ne/šťastných sepsal server CNN.

3.  1.  2017 | E15.cz , Filipová Hana | 43

Podívejte se, proč byl mobilní rok 2016 tak skvělý

Podívejte se, proč byl mobilní rok 2016 tak skvělý

** Rok 2016 byl ve znamení evoluce ** Prosadila se spousta nových technologií ** Došlo i na smutné konce

1.  1.  2017 | Miksa Martin | 13

Největší úlety mobilního roku 2016

Největší úlety mobilního roku 2016

** Příběhy, které nás zvedly ze židle ** Produkty, které vystoupily z řady ** Otázky, na které už na konci roku známe odpovědi

29.  12.  2016 | Kůžel Filip | 12