Samsung SGH-T500: pouze pro dámy

Mobilních telefonů je na trhu spousta a výrobci se proto snaží každý nový model přiblížit požadavkům specifikované cílové skupiny. Korejský výrobce již poněkolikáté bude představovat mobilní telefon určený pouze ženám.
Samsung SGH-T500:  pouze pro dámy

Korejská společnost Samsung má silnou pozici na světovém mobilním trhu a díky tomu si může dovolit trochu experimentovat. Příkladem může být jeho kolekce mobilních telefonů pro ženy.

Poznámka: O jednom mobilu pro ženy o Samsungu jsme už psali před dvěma lety.

Dnes se podíváme na modelovou řadu označenou jako T500 (SGH-T500). Receptura je jednoduchá – vezmeme jeden mobilní telefon, oblečený do moderního kabátku a vybavíme jej maličkostmi, bez kterých se žádná žena neobejde. Samsung T500 je na první pohled milý telefon, který bude příjemně sedět v ruce. To vše díky oblinkám, nikde totiž nenajdete žádnou hranu. Přes dostačující výběr barevných variant v perleťových odstínech vyšperkoval výrobce vrchní část mobilu ještě okrasným lemem displeje, který imituje drahý šperk. Však to znáte, ženy a straky „letí“ na vše, co se třpytí. Ovšem to ještě nedělá z T500 mobil pro ženy. Důležité je to, co se ukrývá uvnitř.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mobilní šperk

V mobilu, jehož rozměry jsou 76 x 44 x 23 mm, se ukrývá barevný displej schopný zobrazit deset řádků textu, a který umí ještě jedno malé kouzlo. Po stisku klávesy „C“ se vypne a stane se z něj zrcátko. Maličkost, kterou však ocení každá žena. Displej v zapnutém stavu potěší svými 65 tisíci barvami. V menu telefonu nalezneme dalších pár maličkostí – menstruační kalendář, počitadlo kalorií či biorytmy. Již tradičně zde naleznete také polyfonní vyzvánění, které je v podání Samsungu, podle očekávání, čtyřicetihlasé. Kapacita paměti telefonu není bůhví jak velká, ale ve spojení s kapacitou karty SIM dostatečná. Pro kontakty je určeno 250 položek. Pro správnou organizaci času nechybí ani PIM aplikace, kalkulačka, budík atd. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Displej a zrcátko v jednom

Telefon o hmotnosti 80 gramů pohání Li-Ion baterie, která jej udrží při životě až čtyři dny aktivního používání. Na pultech obchodů se tento duální telefon objeví už v dubnu.  

Některé obrázky pocházejí z webu Mobile-Review.com.

Diskuze (6) Další článek: Valentýn u Eurotelu: MMS, Java, loga, SMS a audio pohlednice

Témata článku: Samsung, Moderní kabát


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15