Sázejte přes mobil aneb kdo nehraje, nevyhraje

Velká část především mužské populace se snaží vylešit si svou finanční situaci uzavíráním všemožných sázek na výsledky nejrůznějších sportovních utkání. Nyní můžete sázet i přes váš mobilní telefon.
Sázejte přes mobil aneb kdo nehraje, nevyhraje

Klepněte pro větší obrázekZatímco v některých státech je uzavírání sázek činností pohybující se na okraji zákonnosti, v české republice je sázení na výsledky nejrůznějších sportovních utkání poměrně populární záležitostí. Spousta mužů všech věkových kategorií využívají nabídek kurzového sázení a doufají, že svou znalost sportovního prostředí promění na nemalé finanční prostředky.

Největšími sázkovými společnostmi jsou v našich končinách firmy Tipsport a Fortuna, jejich tržby se pohybují doslova v závratných částkách a jejich provozovny navštívil snad každý tuzemský sázkař. Nová sázková společnost Teletip však přichází s něčím novým - přináší totiž sázkovou kancelář až do vašeho domova - to vše prostřednictvím internetu nebo obyčejného mobilního telefonu.

Pokud jste zběhlí ve věcech právních, určitě jste právě trošku zaváhali. Ano, český právní řád v současné době totiž neumožnuje komerčním subjektům poskytovat přímé sázení přes internet či přes mobilní telefon. Společnost Teletip tento problém řeší (či přesněji řečeno obchází) prostřednictvím uzavřením Rámcové smlouvy o sázení s jednotlivými potencionálními sázkaři.

Na samotné zadání sázky přes internetové stránky nebo přes mobilní či pevný telefonní přístroj se poté pohlíží jako na přípravu sázky. Identita klienta je zajištěna na základě Osobního identifikačního kódu, který se sděluji při každém požadavku na sázku.

Klient zasílá za účelem účasti ve hře zálohu na Vklady na účet Sázkové společnosti. Sázková společnost eviduje jím zaslané peněžní prostředky na jeho sázkovém kontě (“S konto“) odděleně od ostatních peněžních prostředků a zaznamenává jakýkoliv pohyb v této evidenci, zejména připsání Vyhrané částky nebo zálohy na Vklady, odepsání Vkladu, vyplacení peněžních prostředků apod.

Kromě sázení přes mobil a internet otevírá Teletip také své "kamené" sázkové kanceláře (Praha, Liberec, Hradec Králové, Olomouc) a do konce letošního roku se plánuje otevření dalších kanceláří, jejichž celkový počet by se měl ustálit okolo patnácti kousků.

Diskuze (3) Další článek: Exkluzivní fotografie nových mobilů Nokia, část druhá: 6800 a 7250

Témata článku: Ostatní, Mobil

Určitě si přečtěte