Sazkamobil dává neomezené volání a SMS zdarma. V roamingu EU přidá i data

Sazkamobil dává neomezené volání a SMS zdarma. V roamingu EU přidá i data

Virtuální operátor Sazkamobil chce v době koronavirové krize ulehčit svým zákazníkům a od pátečního odpoledne proto zavedl bezplatné neomezené volání a SMS pro svoje předplacené karty. Solidární nabídka ale platí pouze pro hovory a zprávy na čísla vlastní sítě Sazkamobilu, jednotky do dalších operátorských sítí jsou zpoplatněny podle běžného ceníku, tzn. 2,50 Kč za minutu hovoru a 1,50 Kč za odeslanou SMS.

Nabídka se aktivuje ve formě jinak klasicky nabízeného balíčku Neomezené volání a SMS v síti, za který až do konce března nebudou zákazníci nic platit. Pro aktivaci stačí odeslat SMS ve tvaru N na číslo 8866 nebo provést aktivaci v internetové samoobsluze nebo v mobilní aplikaci pro Android nebo iOS. Balíček lze získat také v rámci odměn při dobití částky alespoň 300 Kč, operátor chce ale v těchto dnech minimalizovat nutnost dobíjení kreditu.

„Kredit u nás využívá mnoho zákazníků v důchodovém věku, pro které je aktuální situace nejvíce riziková. Věříme, že tímto krokem pomůžeme lidem jednoduše kontaktovat své blízké a rodinu bez nutnosti osobního dobíjení předplacené karty na terminálech,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel virtuálního operátora Sazkamobil. Zvýhodnění platí pro stávající i nově aktivované předplacené karty.


Aktualizováno 27. března:

Od 20. března do 30. dubna 2020 rozšířil Sazkamobil svoji solidární nabídku také na zákazníky pobývající toho času v zahraničí v některé zemi EU. V roamingu platí akce pro zákazníky s předplacenou kartou i s paušálním tarifem a kromě neomezených hovorů a SMS zahrnuje také neomezená data. V zahraničí totiž může být možnost připojení k internetu omezená a zákazníci jsou mnohdy odkázáni pouze na svůj mobilní telefon.

Zdarma jsou hovory a SMS směřované pouze do České a Slovenské republiky, za jiné země se platí podle běžného ceníku. Do datového objemu ani pro zákazníky v tuzemsku se pak nepočítá prohlížení webových stránek www.vlada.cz, www.mzcr.cz a koronavirus.mzcr.cz. Další podstránky, odkazovaný obsah nebo videa umístěná mimo vypsané weby (domény) ale už do FUP limitu počítány budou.

Diskuze (4) Další článek: Samsung Galaxy Tab S6 Lite bude levnější kovový tablet s dotykovým perem S Pen

Témata článku: Android, Koronavirus, Virtuální operátoři, Akční nabídka, Neomezené volání, SMS, Sazkamobil, Roaming, Evropská unie, Jan Schmiedhammer, Předplacená karta, Běžný ceník, Český, Slovensko, Volání, Virtuální operátor, Předplacenka, Zákazníci, Operátor, Hovor, Internet, Síť


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 36

RECENZE: TCL 10 Pro – opravdová radost pohledět

RECENZE: TCL 10 Pro – opravdová radost pohledět

** Prim zde hraje vzhled a displej, na obojí radost pohledět ** Dobrá je výdrž baterie, potěší reverzní dobíjení, infraport je bonus ** Zklamáním je fotoaparát, foto i video umí být skvělé i špatné

Jakub Vrbacký | 31