Scooter Lovers: těžce vybojovaný piknik (+ soutěž)

Javových her se závody automobilů či motorek je jak máku. Firma Mr. Goodliving však pojala závody motorek trochu jinak. Jste-li právě zamilováni, je tato hra plná srdíček určená právě vám.
Scooter Lovers: těžce vybojovaný piknik (+ soutěž)
Až na úvodní logo výrobce při spuštění hry na vás čekají na každém kroku srdíčka. Barevné provedení grafiky s převažující růžovou barvou určitě dodá trochu optimismu a hra bude hned veselejší. Před vstupem do hlavní nabídky se telefon zeptá, zda chcete zapnout či vypnout zvukový doprovod. Je vcelku povedený, jednoduché doprovodné zvuky jsou příjemné a hru opravdu oživují.

  

V hlavní nabídce máte na výběr ze tří voleb, pokud vynecháme obligátní spuštění a opuštění hry. Jednou z nich je položka Option, kde si můžete opět zvolit zapnutí či vypnutí zvuků. Nápověda skrývající se pod položkou Help poradí, jak řídit motorku a dosáhnout tak pikniku se svou milou. Cílem této hry je totiž dojet první a tím si zajistit to nejkrásnější místo na romantický piknik. Celou hru jste hodnoceni, své výsledky si můžete zkontrolovat pod volbou Love Meter.

Rozjeďte to

Při jízdě pod sebou nemáte Harley Davidson, ale pouze malý skútr. Vašim úkolem je projet trať co nejrychleji a umístit se tak na prvním místě. Piknikové místo je jen jedno a zamilovaných párů sedm. Potrapte tedy pár koníku sídlících pod vámi a dovezte svou milou na to nejromantičtější místo široko daleko. Motorka akceleruje sama, Úkolem je pouze zatáčet pomocí kláves 4 a 6 a pomocí pětky řadit. Na brzdu můžete také zapomenout; pokud chcete zpomalit, musíte podřadit na nižší rychlostní stupeň.

  

Během jízdy hra informuje o pozici, rychlosti a zařazeném stupni. Po cestě na vás čekají i různé dobroty do piknikového košíčku. Chcete-li slečnu dobře nakrmit, nasbírejte co nejvíce melounů, koláčků a jiných rozmanitých pochutin. Vše se nakonec spočte ve vašem Love Meteru, stejně jako povedené skoky na připravených můstcích. Dojedete-li v jedné trati jako první, odemkne se další trať. Takto si můžete zajet hned v šesti oblastech, přičemž každá z nich je těžší.

 

Tato hra je opravdu velmi odlišná od všech ostatních závodů motorek. Růžový skútr, létající srdíčka a romantický piknik za odměnu asi v žádné jiné hře nenajdete.

 

Ve zkratce

Název hry: Scooter Lovers
Hodnocení: 95 % 
Cena: 65-100 Kč (www.m-game.cz)

Určeno pro mobilní telefony: Nokia Series 40 (3100, 3200 a další), 3510i, 3650, 6600, 7600, 7650, 8910i, N-Gage; Motorola V300, V500, V600; Sharp GX10(i)

 

Soutěž o javové hry

Společně se serverem m-game.cz jsme připravili soutěž o sedm kupónů pro stažení hry zdarma. Může to být Alpha Wing anebo libovolná jiná javová hra z nabídky serveru m-game.cz.

Stačí odpovědět na dvě velice jednoduché otázky

 

Váš názor Další článek: Nokia N-Gage QD: druhé podání (test)

Témata článku: Software pro mobily, Motorola V300, Nokia N-Gage, Lov, #love, Scooter, Rychlostní stupeň, Piknik, Soutěž


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

** Asus vzal útokem nižší střední třídu, když představil Zenfone Max Pro ** Hlavní devízou je 5 000mAh baterie zajišťující dlouhou výdrž ** Výrobce si však vedl velmi dobře i při výběru dalších komponent

Milan Měchura | 52

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 6 Pro — Proč měnit, co skvěle funguje?

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 6 Pro — Proč měnit, co skvěle funguje?

** Osvědčený recept z dílny Xiaomi, který pořád funguje ** NFC a USB-C se řadě Redmi bohužel stále vyhýbá ** Ve srovnání s předchůdcem pouze kosmetický facelift

Martin Herodek | 24