Sedm nových Philipsů: budou se líbit

Philips v Cannes představil několik novinek. Ve dvou případech se jedná o vylepšení starších modelů, jinak jde o zbrusu nové telefony. Nenechte si ujít dvě véčka a tři klasiky s dotykovým displejem.
Sedm nových Philipsů: budou se líbit

Philips 355

Philips 355 vychází z modelu 350, do vínku však přidává digitální fotoaparát (CIF), displej s 65 000 barvami a Javu ve verzi 2.0. Nechybí ani zábavní funkce jako mixážní nástroj (BeDJ) a přidávání zvukových komentářů rovnou k MMS (FotoTalk). Telefon váží 82 gramů a vydrží čtyři hodiny při hovoru nebo dvanáct dnů v pohotovostním režimu, alespoň to uvádí výrobce. Philips 355 se na evropských trzích objeví v druhém čtvrtletí tohoto roku.

   

  

Philips 535

Také další Philips vychází ze staršího modelu (530). I tento kousek nabízí konečně vestavěný fotoaparát. Funkčně je na tom podobně jako 355 a předchůdce 530. Aktivní displej má 65 000 barev, vychytávky jako BeDJ a FotoTalk rovněž nechybí. Melodie jsou namixovány od předních DJ (Carl Cox, Mauro Picotto a další). Pro lepší hudební poslech je k dispozici samostatný reproduktor. Stejně jako 355, i tento model se bude nabízet v několika barvách. Jeho váha je 92 gramů a vydrží šest hodin při hovoru nebo 400 hodin v pohotovosti. Na trh přijde v druhém čtvrtletí. Recenze staršího Philipsu 530 je zde.

   

  

Philips 639

O tomto véčku jsme psali už v prosinci. Jeho tvar je spíše hranatý, o to zajímavější je uvnitř. Nejvíce nás zaujal vnější displej Poly LED, který vypadá v neaktivním stavu jako zrcátko (spíše nejde vidět), rozsvítí se až v momentě, kdy je potřeba. Jeho vnitřní displej zobrazí až 65 000 barev. Polyfonní melodie jsou 32hlasé. Ostatní multimediální funkce se neliší od těch u 530, stejně jako výdrž. Jen digitální fotoaparát je pouze přídavný. Véčko bude nabízeno ve třech barevných provedeních: Magical Pearl, Surprising Green a Fantastic Grey. Hmotnost telefonu je 85 gramů a na trhu se objeví v druhém kvartálu. 

 

Philips 855

Nejzajímavější novinkou je rozhodně Philips 855, o kterém jsme věděli dopředu. Pod označením 855 se skrývá elegantní véčko s přísně zaobleným designem, které můžete rozložit až do úhlu 180 stupňů. Jedná se o unikátní řešení, které se jen tak nevidí. Telefon nabízí dva displeje, ten vnitřní má 65 000 barev a rozlišení 128 x 160 obrazových bodů. Nechybí digitální fotoaparát a vnitřní paměť s kapacitou 7 MB. Zajímavou funkcí je možnost prohlížení snímků na televizoru. Potřebný kabel má být dodáván přímo s telefonem. Philips 855 váží 91 gramů a na jedno nabití vydrží 400 hodin v pohotovosti nebo čtyři hodiny při hovoru. Stejně jako předchozí novinky, i tento kousek půjde do prodeje v druhém čtvrtletí.

 

Philips 550, 759, 755

Další tři modely Philips nechtěl moc ukazovat, z toho důvodu máme pouze fotku 755. Tyto telefony se vyznačují hlavně dotykovým displejem, který je podle výrobce určen pro zábavu - dodávané pero lze využít na malování obrázků a čmárání do fotek. Modely 759 a 755 mají integrovaný fotoaparát, u 550 je k dispozici pouze přídavný. Barevný displej má opět 65 000 barev a rozlišení 128 x 160 bodů. Paměť se vyznačuje kapacitou 7 MB. Hmotnost telefonů je 89 gramů, na jedno nabití vydrží pět hodin při hovoru nebo 250 hodin v pohotovosti. Dostupné budou v třetím čtvrtletí.

 

Diskuze (9) Další článek: Dvě novinky od Senda: v jednoduchosti je krása

Témata článku: Philips, Philips 355, Philips 535, Philips 639, Philips 855, Sed


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 39

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10