Sennheiser představil komunikátor pro konferenční hovory. Umí připojit až 8 účastníků

Německý Sennheiser má v nabídce mnoho druhů příslušenství k mobilním telefonům specializujících se na vysokou kvalitu zvuku. Sennheiser SP 30 je řešení pro konferenční hovory v kanceláři i na cestách, které dokáže zapojit do konverzace až 8 účastníků. Novinka je v prodeji na českém trhu za 5 900 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Konferenční komunikátor obsahuje dva mikrofony s dlouhým dosahem a s redukcí okolního ruchu a echa. Díky duplexnímu režimu mohou obě strany hovořit současně. Připojení je možné přes Bluetooth nebo USB-C. SP 30 tak poslouží i pro konference vedené z počítače s Windows nebo macOS. Párování se smartphonem usnadní funkce NFC.

Pro bezdrátové připojení je možné zvolit, zda se bude telefon připojovat automaticky či ručně. Výhodou druhé varianty je snadné sdílení komunikátoru mezi všemi zaměstnanci na pracovišti. Integrovaná baterie má vydržet 18 hodin na jedno nabití. Komunikátor lze použít nejen pro hovory, ale i jako přehrávač hudby.

Váš názor Další článek: Xiaomi, Oppo a Vivo vytvořili alianci pro „vlastní“ AirDrop. Přidají se i další?

Témata článku: Nákup a ceny, NFC, Příslušenství, Bluetooth, Reproduktory, Sennheiser, Konferenční hovor, Komunikátor, Telefon, Účastník, Hovor, Připojení