Šeptanda okolo nových mobilů Sony Ericsson

Přehled článků uplynulého týdne. Operátoři bojují o co největší image - Nokia N-Gage rozpoutá herní šílenství - První obrázky Sony Ericssonu Z600 a P810 - Zkušenosti s Ericssonem T65 - a mnoho dalších zajímavých článků.
Šeptanda okolo nových mobilů Sony Ericsson

Sobota

Diskuse: kde koupit nejlevněji mobil?
Kde nakupujete mobilní telefony? Jaké máte zkušenosti s internetovými obchody? Připadají vám mobily, které prodávají naši mobilní operátoři, drahé? Podělte se s našimi čtenáři o pár tipů, kam při koupi mobilu zamířit.
26.7.2003, Tomáš Votruba

Pátek

Delší zkušenosti s kapesním počítačem Acer n10
Pocket PC pod značkou Acer n10 je na první pohled obyčejný kapesní počítač. Nevybočuje svým vzhledem, rozměry ani technologickou výbavou. Pro běžného uživatele je však zajímavý hlavně díky ceně.
25.7.2003, Marek Hajn

Roaming - tipy a triky, přehled zemí
Chcete-li svůj mobilní telefon používat za hranicemi, bude vás jistě zajímat, zda a za jakých podmínek můžete z určité země volat. Proto jsme pro vás připravili seriál o roamingu, který dnes vrcholí svou závěrečnou částí.
25.7.2003, Tomáš Votruba

Poradna: Nokia 6610 nebo 6100?
Nepříjemné dilema řeší jeden z našich čtenářů. Rád by si koupil Nokii 6610 nebo 6100, ale neví, která z nich je lepší. Máte s uvedenými Nokiemi zkušenosti? Pokud ano, pomozte čtenáři při výběru.
25.7.2003, Tomáš Votruba

Čtvrtek

Nokia N-Gage: herní šílenství startuje! (první dojmy)
Nokia útočí s naprosto převratným přístrojem, který kombinuje mobil s herní konzolí. Čekají nás skutečné 3D hry na displejích mobilů. Včera jsme N-Gage vyzkoušeli na vlastní kůži, navíc známe předběžnou cenu, která se má pohybovat okolo deseti tisíc.
24.7.2003, Tomáš Votruba

Sony Ericsson Z600 a P810: nové obrázky chystaných modelů
V nejbližších týdnech můžeme očekávat několik nových modelů od Sony Ericssonu. Jedním z nich je véčko Z600, které vychází z modelu T610, a nástupce komunikátoru P800. Přinášíme základní parametry a několik živých fotek.
24.7.2003, Tomáš Votruba

Palm Tungsten T2: inovace ve všech směrech
(SK) Palm oficiálně přestavil Tungsten T2. Je nový Tungsten lepší než starý model? Co přináší nového kromě atraktivní stříbrné barvy? Splnil očekávání, která se do něho vkládala?
24.7.2003, Juraj Hudec

Středa

Pro webmastery: pošlete na MobilManii návštěvníky vašeho webu!
Jste webmaster provozující webové stránky? Dejte si na vaše stránky jeden z reklamních prvků Mobilmanie. Pro tři weby, které nám pošlou nejvíc návštěvníků, máme připravenou odměnu v podobě bannerových impresí zdarma.
23.7.2003, Tomáš Votruba

Ericsson T65: šuplíčkový mobil (zkušenosti)
Ericsson T65 byl v době uvádění na trh chápán jako velmi dobrý mobil, který neměl anténu, vypadal k světu a hlavně nabízel mnoho užitečných funkcí. Chcete vědět, kde jsou jeho slabiny? Přečtěte si moje zkušenosti.
23.7.2003, Lukáš Drábek

Poradna: ideální mobil do 10 tisíc?
Jeden z našich čtenářů má zájem o mobilní telefon s podporou Javy a barevným displejem. Pokud by to bylo možné, integrovaný foťáček by ho taky velice potěšil. Který mobil doporučujete vy? Jaký s ním máte zkušenosti?
23.7.2003, Tomáš Votruba

Úterý

Operátoři bojují o co největší image
Reklamy mobilních operátorů se liší tak, jak se jen lišit mohou: Eurotel a T-Mobile „jedou na image“, Oskar prodává a na nic si nehraje. Kdo bude nakonec úspěšnější a získá co nejvíce?
22.7.2003, Jiří Hlavenka

Sagem my X-2: levná novinka s barevným displejem
Poslední dobou se to na trhu s low-endy s barevným displejem jen hemží a dost možná neprávem odsuzovaný Sagem rozhodně nechce být pozadu. Jeho ambice nemůžeme jen tak přehlížet. Cenou nás určitě překvapí.
22.7.2003, Zdeněk Schee

Pondělí

Siemens ME45: zkušenosti s odolným telefonem
Siemens ME45 už tu s námi nějakou dobu pobývá. Jeho pevný krunýř a slušná nabídka funkcí z něho činí stále zajímavý telefon. V mých rukou si ME45 opravdu užila. Mobil plaval, létal, padal, přitom stále volal a posílal textovky. Nevěříte? Pak čtěte tento článek.
21.7.2003, Stanislav Lelek

Nokia má slabší výsledky, Sony Ericsson ve vysoké ztrátě
I když se Nokia těsně dotýká 40procentního podílu, čekalo se, že bude prodávat víc. Konkurent Sony Ericsson má jiné starosti – bojuje o život. Další výrobci na tom nejsou o nic lépe. Za mobily se zkrátka utrácí méně.
21.7.2003, Jiří Hlavenka

Šeptanda okolo nových mobilů Sony Ericsson
V následujících měsících představí Sony Ericsson několik zajímavých mobilů. Jedná se o nástupce modelu T100 a tří véčka pod označením Z200, Z300 a Z600. Dále se dočkáme komunikátoru P900 a možná i herního mobilu.
21.7.2003, Marek Turoň

Poradna: jaké véčko je nejlepší?
Další zajímavý dotaz z poradny. Čtenář by potřeboval poradit s výběrem nějakého dobrého mobilu ve tvaru véčka. Je lepší Samsung nebo Motorola? Nebo snad úplně jiný telefon klasické konstrukce?
21.7.2003, Tomáš Votruba

Váš názor Další článek: Nokia 3600 - šílený kousek nebo povedený vtip?

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ostatní, Ericsson, Ericsson T65, Nokia 6610, Nokia N-Gage, Siemens ME45, Sony Ericsson Z600, Slušná nabídka, Nový mobil, Mobil, Son, Oko


Určitě si přečtěte