Seriál: nejlepší hry na Nokii 7650 podle RedBosse

Poslední dobou se na Nokii 7650 objevují hry, které opravdu stojí za to. Některé známe ze starých počítačů (Doom, Siberian Strike, apod.). Samozřejmě platí, že čím více času vývojářům dáte, tím více novinek připraví. Tímto článkem začínáme seriál o mých oblíbených hrách.
Seriál: nejlepší hry na Nokii 7650 podle RedBosse

Interstellar Flames

Skvělá 3d střílečka kde se snažíte zneškodnit nepřítele pomocí Vašeho letadla. Hra používá dokonce i stínový efekt! Hru koupíte v internetovém obchodě www.handago.com za 6,99 dolarů (cca 200 Kč), což je v porovnání s kvalitou hry nízká cena. Hra zabere po instalaci přibližně 570 kB.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Tennis Maniac

V této sportovní hře si můžete nejen zahrát proti mobilnímu soupeři tenis, ale i proti jinému člověku přes Bluetooth. Hra má velmi dobře vypracovanou grafiku a hlavně zvuk. Hru koupíte přímo od společnosti, která ji nabízí a to zde za přehnaných 19 eur. Poměrně vysoká cena je zde ale velkou přítěží. Demo verzi této hry si můžete stáhnout zde. Po instalaci zabere přibližně 500 kB.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Symbian

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

Včera | Láska Jan, Miksa Martin | 50


komerční sdělení

Komerční sdělení