Šest medvědů s Visorem

Firma Innogear, výrobce MP3 přehrávače MiniJam a pageru InfoMitt pro Springboard port, chce uvést unikátní multifunkční zařízení.
Šest medvědů s Visorem
Firma Innogear, výrobce MP3 přehrávače MiniJam a pageru InfoMitt pro Springboard port, který je součástí kapesního počítače Handspring Visor, by ráda na jaře roku 2000 uvedla na trh svůj další modul pro Visor. Jak firma uvádí, jedná se o první „kombo kartu“ pro tento počítač. Její název – 6Pack Springboard – již dává tušit, že půjde o multifunkční zařízení, zahrnující v jednom modulu šest funkčních jednotek, a považte, při dodržení takové velikosti, která nezvětšuje velikost samotného Visoru. Jen malá LEDka vyčnívá malinko nad okraj, a to jen proto, aby její světlo bylo dostatečně vidět.

A co v sobě 6Pack skrývá? Především modem – bez komunikace to dnes prostě nejde. Zabudován je jak standardní 56Kbps/V.90 modem pro použití na telefonní lince, tak i celulární verze pro mobilní telefony. Dalším zařízením je hlasový záznamník umožňující záznam a přehrávání hlasových zpráv. Ze světa mobilů známé vibrační vyzvánění našlo uplatnění i zde. Zmiňovaná „výstražná“ LED dioda poblikává dvěma barvami, červenou a zelenou. Tak, a to máme dohromady pět zařízení, posledním šestým je 8MB flash paměti. Zda budete zálohovat svá data právě do ní, nebo ji použijete pro další programy, záleží už jen na vás. Rozhodně ale tenhle modul „šest v jednom“ bude parádním doplňkem pro váš Visor.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

28.  8.  2017 | Kůžel Filip | 15