Sex po WAPu rychle a snadno

Chcete se zeptat na cokoliv, co se týká sexu a nevíte koho? Natasja pro vás připravila wapové stránky, díky nimž můžete využít jejích rad i přímo v „terénu“.
Sex po WAPu rychle a snadno
Chcete se zeptat na cokoliv týkající se sexu? Chtěli byste zkusit v sexu něco nového a nevíte, jak o to požádat svou partnerku/partnera? Chcete si zpestřit svůj jinak monotónní sexuální život? Pak je tu pro vás wapová stránka wap.natasja.com.

Informací o sexu je pro teenagery málo

Mnoho teenagerů je většinou málo a špatně v oblasti sexu informováno. Ve škole se se sexuální výchovou nesetkají, a pokud ano, tak je to většinou nedostačující. Většina dospívajících se setká s otázkou lidské sexuality pouze okrajově v biologii, což je žalostně málo.

S erotikou a sexem se tak mladí lidé setkávají jen v porno časopisech, v televizi, na Internetu a potom až v praxi. Jejich představy se tak již v počátcích mohou silně vzdálit od skutečnosti. Rodiče se v mnoha případech se svými dětmi o sexu začínají bavit až ve věku, kdy o něm jejich děti vědí dávno své. Někteří mladí lidé však také prostě nechtějí s rodiči vůbec o sexu mluvit.

Hormony se o své začínají hlásit stále v útlejším věku, když na to v mnoha případech ještě jejich majitelé nejsou připraveni. V této oblasti patří určitě dík MUDr. Radimu Uzlovi, jenž se spolu s Pavlem Malušem (bývalý moderátor Rádia Alfa) snaží zpřístupnit veškeré informace o sexu mladým lidem v pořadu Červenání s doktorem Radimem Uzlem, který vysílá několik českých rádií.

O čem to celé je

Jedna britská dívka (žena) vystupující pod přezdívkou Natasja se jednoho rána z výše uvedených důvodů rozhodla, že chce nějak pomoci dospívající mládeži a mladým párům s jejich problémy v oblasti pohlavního života a že tak učiní formou této generaci blízkou, tedy pomocí Internetu – nebo ještě přesněji WAPu.

Natasja na svých stránkách radí začínajícím i „pokročilým“ párům nejrůznější pozice a sexuální praktiky. Pokud nevíte, co přesně hledáte, tak po zodpovězení na pár jednoduchých otázek vám Natasja nabídne řešení v podobě pozice, která by se pro vás mohla nejlépe hodit, a to včetně malého schematického obrázku.

Natasja vám poradí

Pokud se chcete Natasji zeptat na cokoliv v oblasti erotiky a sexu, tak stačí vyplnit formulář nebo zaslat e-mail (v angličtině) a Natasja se vám pokusí na váš dotaz co nejdříve odpovědět. I když je tato stránka vytvořena hlavně pro teenagery, tak své dotazy samozřejmě mohou zasílat i lidé starší. Může se zde prostě zeptat anonymně kdokoliv na cokoliv v oblasti sexu, co ho zrovna zajímá nebo s čím si neví rady. Pokud by vám na váš dotaz Natasja neuměla odpovědět nebo by vám nemohla sama nijak pomoci, odkáže vás na nějakého sexuologa či psychologa, s kterým byste váš problém mohli vyřešit.

Díky obrovské popularitě této služby dostává Natasja stovky dotazů měsíčně, takže na ně nestíhá na všechny odpovídat, ale i tak se stále snaží o individuální přístup ke každému dotazu.

Škoda, že jen v angličtině

Pokud hledáte nějakou stránku plnou obrázků nahých dívek či chlapců, Natasjina stránka není zcela určitě určena pro vás. Pokud však máte nějaký konkrétní problém či dotaz a ovládáte alespoň trochu anglický jazyk, určitě vám pomůže. Tato služba je na WAPu poměrně ojedinělá a pokud by měla napomoci byť jednomu jedinému mladému člověku, tak má určitě svůj smysl. Škoda jen, že není něco podobného také v češtině.
Váš názor Další článek: Jak se připojit k Internetu přes mobil I.

Témata článku: Ostatní, Sex, WAP


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 11

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 16

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 11

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 4

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 8