Siemens chystá konkurenci Sony Ericssonu T610

Nokia 3510i nezvoní tak, jak má - Sony Ericsson T610 vs. Nokia 7250 - Oskar má dvě čísla na jedné SIM - Upravili jsme a doplnili katalog mobilů - Oskarův WAP přináší sedm nových služeb - a další zprávy.
Siemens chystá konkurenci Sony Ericssonu T610

Nejasnost s vyúčtováním? T-Mobile vám vrátí peníze!
T-Mobile připravil zajímavou službu. Pokud měsíční vyúčtování platíte prostřednictvím inkasa a nesouhlasíte s jeho výší, stačí zavolat na infolinku T-Mobilu. Pokud se věc nevysvětlí nebo vás nekontaktuje pracovník T-Mobilu do 24 hodin, zpochybněnou částku byste měli získat zpět na váš bankovní účet.
13.7.2003,
Votruba Tomáš

Eurotel připravil SMS hru Legendy dračího doupěte
Pokud o prázdninách nemáte co dělat, společnost Altar Interactive připravila společně s Eurotelem fantasy hru Legendy dračího doupěte. Jedná se o SMS hru pro všechny zákazníky Eurotelu, která byla vytvořena na motivy klasické hry Dračí doupě.
13.7.2003,
Votruba Tomáš

Novinka: oddělte si u Oskara své soukromé a firemní hovory
Jak nás upozornil jeden z našich čtenářů, Oskar dnes do Oskarovy Samoobsluhy pro firemní zákazníky přidal novou funkci. Ta vám umožní rozdělit telefonní čísla zobrazená v elektronickém vyúčtování na firemní a soukromá (ostatní se zobrazí jako neznámá).
11.7.2003,
Zikmund Martin

--PR-- Pomóóóc, můj mobil si říhnul a ani se neomluvil!
--placená reklama-- Server Mojelogo rozšířil nabídku vyzváněcích tónů o kategorii „Hrozné zvuky“. Z WAP serveru wap.mojelogo.cz můžete zdarma stahovat stovky nejrůznějších zvuků zvířat, věcí a nevychovaných lidí.
11.7.2003,
Sasín Karel

Upravili jsme a doplnili katalog mobilů
Na základě vašich včerejších připomínek k našemu katalogu mobilů jsme udělali několik vylepšení.
10.7.2003,
Broža Petr

Nokia 3510i obsahuje chybu - nezvoní tak, jak má!
Náš čtenář, Marek Lazor z Ostravy, nás upozornil na softwarovou chybu Nokie 3510i. Problém se údajně týká všech telefonů tohoto typu a na našem trhu prý neexistuje software, kterým to lze vyřešit. O co jde? Nokia 3510i neumí přiřadit ani jedno stažené vyzvánění ke konkrétnímu jménu v telefonním seznamu.
10.7.2003,
Votruba Tomáš

Sony Ericsson T610 vs. Nokia 7250 - kdo s koho?
Na německém webu Xonio.com provedli srovnávací test Sony Ericssonu T610 a Nokie 7250. Jedná se o modely, jejichž vzájemné srovnání vyvolalo bouřlivou diskusi i na stránkách MobilManie. V několika bodech byly shrnuty základní vlastnosti obou modelů včetně jejich předností a nedostatků.
9.7.2003,
Votruba Tomáš

Eurotel přichází s novou a chytřejší SIM kartou
V nejbližších dnech nabídne Eurotel svým zákazníkům novou generaci SIM karet pod názvem SMART. Tyto vylepšené karty budou k dispozici jak pro tarifní zákazníky, tak pro uživatele předplacené služby Go.
9.7.2003, Votruba Tomáš

Oficiálně: Oskar má dvě čísla na jedné SIM
Oskar dnes spustil novou službu pro firemní zákazníky; ostatně o této službě jsme psali už před čtrnácti dny. Karta SIM 2v1 umožňuje mít na jedné kartě firemní a soukromé číslo.
9.7.2003,
Broža Petr

Co nikde jinde než v katalogu mobilů na MobilManii nenajdete
Mobil.cz dnes zaktualizoval svoji databázi mobilních telefonů. Tento projekt si zaslouží uznání, dokážeme si představit, kolik to dalo práce, a pokud hledáte informace o starších telefonech, neexistuje asi lepší alternativa.
9.7.2003,
Lutonský Marek

Oskarův WAP přináší sedm nových služeb
V rámci partnerského programu OskarZóna vzniklo sedm dalších aplikací, které Oskar začlenil do svého wapového portálu. Proto není na škodu věnovat jim pár slov.
8.7.2003,
Tomáš Votruba

Siemens ST55: konkurence pro Sony Ericsson T610
Podle jedné diskuse na serveru www.esato.com by měl Siemens letos na podzim uvést mobilní telefon ST55, který bude mít podobné parametry jako Sony Ericsson T610 - to znamená i integrovaný foťáček, zde ale s rozlišením 640 x 480 bodů.
7.7.2003, Petr Broža

Tři výherci mobilních telefonů Motorola C350
Právě jsme vylosovali tři výherce mobilních telefonů Motorola C350, kteří se zúčastnili naší nedávné soutěže, kterou pořádala MobilMania.cz společně s GSMobil Group.
7.7.2003,
Petr Broža

Synchronizace Nokií s Outlookem: příjmení a až potom jméno
Synchronizační program balíčku PC Suite, který dokáže vyměňovat data mezi podporovanými mobilními telefony Nokia a organizačním programem Microsoft Outlook na stolním počítači, má už léta jednu velmi nepříjemnou vlastnost.
6.7.2003,
Marek Lutonský

Váš názor Další článek: Týden plný recenzí + zkušenosti s Nokií 6310i

Témata článku: Siemens, Sony, Ostatní, Ericsson, Motorola C350, Nokia 3510i, Nokia 7250, Siemens ST55, Sony Ericsson T610, Son, Soukromé číslo

Určitě si přečtěte