Siemens konečně otevřel servis v Brně

Moraváci už za novým firmwarem nebo opravou mobilu nemusí až do Prahy. Telefony Siemens vám nyní opraví už i v Brně. Navíc si můžete jakýkoliv mobil koupit přímo od zdroje.
Siemens konečně otevřel servis v Brně
Moraváci už za novým firmwarem nebo opravou mobilu nemusí až do Prahy. Telefony Siemens vám nyní opraví už i v Brně.

Servisní a prodejní centrum se nachází v obytném komplexu Sfinx na ulici Hrnčířské (pro Brňáky: kulatý dům u fakulty Informatiky MU). Podle Davida Lešky, service managera centra, se centrum bude snažit nabídnout „dokonalý servis a služby. Otevření prodejního a technického centra v Brně je dalším krokem, který potvrzuje naše úsilí o dostupnost kvalitních služeb a spokojenost našich zákazníků.“

Co konkrétně vám toto servisní a prodejní centrum může nabídnout?

  • servis telefonních přístrojů společnosti Siemens (GSM telefony, bezšňůrové telefony (řada Gigaset),
  • servis analogových telefonů (řada Euroset),
  • servis ISDN přístrojů (jako jsou např. T – View, Gigaset 2060isdn, Gigaset 3070isdn atd.),
  • technické poradenství,
  • prodej kompletního portfolia telefonů značky Siemens (GSM, bezšňůrové, analogové a ISDN přístroje),
  • prodej příslušenství k mobilním telefonům a prodej předplacených sad (Twist, GO) s mobilními telefony Siemens
  • a prodej karet Twist a GO a kupónů.

Tisková zpráva dále říká: „Pro začátek se pro zajištění plynulého provozu počítá se čtyřmi prodavači, čtyřmi techniky a vedoucím. Pro začátek však bude servis a opravy mobilních telefonů Siemens v brněnském centru sloužit především zákazníkům z Brna a okolí, do budoucna se pak počítá s rozdělením republiky na příslušné lokality a směřování zásilek do jednotlivých středisek.“

Při příležitosti otevření tohoto centra byl také oficiálně představen mobil Siemens SL45, který jsme již na MobilManii recenzovali.

Tento krok nelze hodnotit jinak než pozitivně. Sám mám ve svém mobilu Siemens S35i stále firmware verze pět – jednoduše proto, že bydlím kousek od Brna a když se dostanu do Prahy, mám podstatně jiné věci na práci, než utíkat do servisu pro nový software.

A ještě jedna zajímavá zpráva: nedávno se distributorem mobilních telefonů GSM a příslušenství této značky stala společnost Agora Plus, která také sídlí v Brně.

Diskuze (9) Další článek: Eurotel: volání na Oskara levněji a nové sady Go

Témata článku: Siemens, Servis, Siemens S35i, Siemens SL45, Analogový telefon

Určitě si přečtěte