Siemens S65: hledáte mobil pro práci? (přehled článků)

Samsung SGH-E600: několik milých překvapení - Dancall HP 2711: hvězda, která ještě nezhasla - Ochrana proti vyzařování mobilů. Neuniklo vám něco? Připravili jsme pravidelný přehled nejúspěšnějších článků.
Siemens S65: hledáte mobil pro práci? (přehled článků)

Siemens S65: hledáte mobil pro práci? (megarecenze)
Siemens S65 je již velmi dlouho očekávaná manažerská jednička německého výrobce. Je seriózní a konzervativní. Kromě toho, že je bohatě nabitý funkcemi, má také vestavěný megapixelový fotoaparát a slot pro paměťovou kartu.

Samsung SGH-E600: několik milých překvapení (recenze)
V následující recenzi se podíváme na atraktivní multimediální véčko Samsung SGH-E600 s poměrně dobrou nabídkou funkcí. Pochvalu zaslouží oba kvalitní barevné displeje, vestavěný fotoaparát, stylový design a potěší také přijatelná cena.

Dancall HP 2711: hvězda, která ještě nezhasla (retrorecenze)
Zdá se vám, že váš mobilní telefon postrádá některé moderní funkce? Jste nespokojení, protože nemá Bluetooth nebo barevný displej? Zkuste s námi zavzpomínat na jeden slavný, ale dnes už historický mobilní telefon a možná si pak budete svého přístroje více vážit.

Ochrana proti vyzařování mobilů
Před časem jsme se na MobilManii zabývali veličinou SAR, která charakterizuje vyzařování mobilů. Na trhu je řada pomůcek, jež nabízejí různými způsoby ochranu proti tomuto záření. Právě takovým doplňkům je věnován tento článek.

Můj mobil: Nokia 720
(čtenářská recenze) V názvu dnešní čtenářské recenze opravdu není překlep. Dnes vás jeden z čtenářů seznámí se svými zkušenostmi s telefonem, který už pamatuje opravdu hodně. Zavzpomínejte na "kufříkovou" Nokii 720 určenou pro sítě NMT.

Telecom má nápadníka
Majoritním vlastníkem Českého Telecomu a tím i Eurotelu by se mohl stát vůbec největší mobilní operátor na světě. Co víme o firmě Vodafone?

MobilEmail: e-mail v mobilu zdarma a jednoduše
Tématem e-mailových klientů pro mobilní telefony jsme se již několikrát zabývali. Dnes vám přinášíme minirecenzi jednoho z nejrozšířenějších javových programů pro správu e-mailů MobilEmail, která vám jistě poslouží jako jednoduchý návod k používání této aplikace.

Můj mobil: Siemens S55
(čtenářská recenze) Siemens S55 je výborný mobilní telefon s velmi dobrou výbavou. Má i své nedostatky, kritizován bývá zejména displej a klávesnice. O své uživatelské zkušenosti se s vámi podělí jeden z čtenářů.

iPaq RW6100: chytrý mobil říznutý komunikátorem
Zdá se, že nás HP tento rok překvapí zajímavým komunikátorem s megapixelovým foťákem a operačním systémem Microsoftu. I když bude mít parádní design a spoustu lákavých funkcí, na trhu to zřejmě nebude mít lehké.

Můj mobil: Sony Ericsson T310
(čtenářská recenze) Sony Ericsson T310 je zástupce nižší třídy, který je vylepšenou variantou předchůdce s označením T300. Má elegantní design a za velmi příznivou cenu nabízí standardní nabídku funkcí.
 

Váš názor Další článek: Nová hra Asphalt pro N-Gage: ucítíte vůni spálených pneumatik

Témata článku: Siemens, Ostatní, Siemens S55, Siemens S65, Sony Ericsson T310, Přehled, Mobil

Určitě si přečtěte