Siemens S65: hledáte mobil pro práci? (přehled článků)

Samsung SGH-E600: několik milých překvapení - Dancall HP 2711: hvězda, která ještě nezhasla - Ochrana proti vyzařování mobilů. Neuniklo vám něco? Připravili jsme pravidelný přehled nejúspěšnějších článků.
Siemens S65: hledáte mobil pro práci? (přehled článků)

Siemens S65: hledáte mobil pro práci? (megarecenze)
Siemens S65 je již velmi dlouho očekávaná manažerská jednička německého výrobce. Je seriózní a konzervativní. Kromě toho, že je bohatě nabitý funkcemi, má také vestavěný megapixelový fotoaparát a slot pro paměťovou kartu.

Samsung SGH-E600: několik milých překvapení (recenze)
V následující recenzi se podíváme na atraktivní multimediální véčko Samsung SGH-E600 s poměrně dobrou nabídkou funkcí. Pochvalu zaslouží oba kvalitní barevné displeje, vestavěný fotoaparát, stylový design a potěší také přijatelná cena.

Dancall HP 2711: hvězda, která ještě nezhasla (retrorecenze)
Zdá se vám, že váš mobilní telefon postrádá některé moderní funkce? Jste nespokojení, protože nemá Bluetooth nebo barevný displej? Zkuste s námi zavzpomínat na jeden slavný, ale dnes už historický mobilní telefon a možná si pak budete svého přístroje více vážit.

Ochrana proti vyzařování mobilů
Před časem jsme se na MobilManii zabývali veličinou SAR, která charakterizuje vyzařování mobilů. Na trhu je řada pomůcek, jež nabízejí různými způsoby ochranu proti tomuto záření. Právě takovým doplňkům je věnován tento článek.

Můj mobil: Nokia 720
(čtenářská recenze) V názvu dnešní čtenářské recenze opravdu není překlep. Dnes vás jeden z čtenářů seznámí se svými zkušenostmi s telefonem, který už pamatuje opravdu hodně. Zavzpomínejte na "kufříkovou" Nokii 720 určenou pro sítě NMT.

Telecom má nápadníka
Majoritním vlastníkem Českého Telecomu a tím i Eurotelu by se mohl stát vůbec největší mobilní operátor na světě. Co víme o firmě Vodafone?

MobilEmail: e-mail v mobilu zdarma a jednoduše
Tématem e-mailových klientů pro mobilní telefony jsme se již několikrát zabývali. Dnes vám přinášíme minirecenzi jednoho z nejrozšířenějších javových programů pro správu e-mailů MobilEmail, která vám jistě poslouží jako jednoduchý návod k používání této aplikace.

Můj mobil: Siemens S55
(čtenářská recenze) Siemens S55 je výborný mobilní telefon s velmi dobrou výbavou. Má i své nedostatky, kritizován bývá zejména displej a klávesnice. O své uživatelské zkušenosti se s vámi podělí jeden z čtenářů.

iPaq RW6100: chytrý mobil říznutý komunikátorem
Zdá se, že nás HP tento rok překvapí zajímavým komunikátorem s megapixelovým foťákem a operačním systémem Microsoftu. I když bude mít parádní design a spoustu lákavých funkcí, na trhu to zřejmě nebude mít lehké.

Můj mobil: Sony Ericsson T310
(čtenářská recenze) Sony Ericsson T310 je zástupce nižší třídy, který je vylepšenou variantou předchůdce s označením T300. Má elegantní design a za velmi příznivou cenu nabízí standardní nabídku funkcí.
 

Váš názor Další článek: Nová hra Asphalt pro N-Gage: ucítíte vůni spálených pneumatik

Témata článku: Siemens, Ostatní, Siemens S55, Siemens S65, Sony Ericsson T310, Mobil, Přehled


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15