Siemens SL25 a S45: nové mobily na CeBITu

CeBIT 2001 je za dveřmi a stejně jako ostatní výrobci mobilů i Siemens si něco malého nachystal. Máme několik informací o mobilech SL25 a S45.
Siemens SL25 a S45: nové mobily na CeBITu
CeBIT 2001 je za dveřmi a stejně jako ostatní výrobci mobilů i Siemens si něco malého nachystal. Máme několik informací o nových mobilech SL25 a S45.

SL25: možné překvapení

Mobilní telefon SL25 je svým výrobcem přísně utajován, přesto proniklo několik informací. Tento model má rozměry 102 x 45 x 19 milimetrů a hmotnost 75 gramů. Telefon je samozřejmě duální a se standardně dodávanou Ni-MH baterií o kapacitě 650 mAh vydrží až 130 hodin na příjmu nebo uskuteční až 135 minut hovoru. Zvláštností tohoto telefonu je, že podporuje dvě karty SIM; buď budou na příjmu obě, každá na jedné lince, nebo to bude fungovat podobně jako u Benefonu Twin Dual SIM – při zapnutí si vyberete, která karta má být aktivní. Telefon bude mít velký, kontrastní a grafický displej, vestavěný hardwarový modem i infračervený port, samozřejmostí je i prohlížeč WAPu. Podobnost s modelem SL45 není čistě náhodná.

Oživeno: Bohužel, jak jsme se dozvěděli po zveřejnění článku, mobil Siemens SL25 uveden nebude. Jde o mobil, jehož vývoj Siemens zastavil. Naše informace tedy evidentně nebyly správné a čtenářům se za to omlouváme. Díky za pochopení.

S45: Jak vlastně vypadá?

Mobilní telefon S45 je opředen ještě větším oparem. Na Internetu se objevují dva různé vzhledy tohoto telefonu a všichni s napětím čekáme, který z nich bude nakonec na letošním CeBITu doopravdy představen. Informací o jeho schopnostech a funkcích je také poskrovnu – pude podporovat rychlé datové přenosy GPRS, WAP ve verzi 2.1, hlasové ovládání (doufejme jen, že budete moci ovládat více než jen dvě funkce jako u SL45), kódování zvuku pokročilou technologií Triple Rate a infračervený port. Výdrž bude až 300 hodin v pohotovostním režimu nebo až 6 hodin hovoru.

Klepněte pro větší obrázek

Na CeBITu se uvidí

Všechny novinky, které výrobci mobilů na CeBITu představí, jsou opředeny tajemstvím. Z pochopitelných důvodů o nich výrobci nechtějí nic vyzradit; malému úniku informací se v době rozmachu Internetu ale nikdy nezabrání. Doufejme tedy, že se naše zprávy potvrdí, a oba výše popsané mobily se na CeBITu opravdu objeví.
Diskuze (11) Další článek: Logo Manager: práce všeho druhu pro všechny Nokie

Témata článku: Siemens, Siemens S45, Benefon Twin Dual Sim, Twin dual, CeBIT, Benefon, Benefon Twin, Mobil

Určitě si přečtěte