Širokoúhlé LG: živé foto a druhý model s klávesnicí

LG Black Label, to je obří displej s širokým poměrem stran 21:9 a druhý model s vysouvací numerickou klávesnicí. Přinášíme první fotografie.

V diskuzním fóru webu telefon-treff.de se objevily první živé fotky telefonu LG BL40 Chocolate II (jméno, stejně tak jako technické parametry výrobce stále nepotvrdil). Pokud jste viděli video v našem článku s prvním představením, neuvidíte dnes mnoho nového, ale…

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Čelní stranu telefonu tvoří jedna velká plocha, neruší ji ani jediné tlačítko. Z několik dní starého videa víme, že použitým materiálem je tvrzené sklo. Displej spatříte až když se rozsvítí. Jeho rozměry jsou skutečně působivé (foto: telefon-treff.de)
Klepněte pro větší obrázek 
Fotka zad telefonu je bohužel ještě horší, než ty ostatní, ale i zde to vypadá na jedinou plochu, kterou narušuje pouze modul fotoaparátu s bleskem (foto: telefon-treff.de)
Klepněte pro větší obrázek
Malý bonus: k „Čokoládě“ druhé generace jsme dostali i další LG. Podle stejných stylistických znaků můžeme soudit, že jde o blízkého příbuzného. Je o kus menší a displej nezabírá celou čelní stranu. Co je asi pod displejem? Že by senzorová klávesnice? (foto: telefon-treff.de)

Otázky spojené s druhým neznámým telefonem na fotce výše zodpovídá jiný článek na holandském webu Allaboutphones.nl. Údajně se jedná o model LG BL42 (BL jako Black Label). Pod jeho displejem je skutečně senzorová klávesnice, ale jsou na ní pouze funkční tlačítka, další očím dosud skryté překvapení odhalí následující fotografie.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Červeně prosvícená senzorová tlačítka připomínají původní LG Chocolate (foto: Allaboutphones.nl)
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
A tady je to překvapení – výsuvná numerická klávesnice (foto: Allaboutphones.nl)

O technických parametrech se neví mnoho. Displej je pochopitelně menší než u BL40, jeho rozlišení je 240 × 320 pixelů. Údaje, které Holanďané vytáhli z XML souboru, mluví o 5Mpx fotoaparátu a podpoře 3G. Jestli je i tento displej dotykový se dozvíme zřejmě až při oficiální premiéře.

Diskuze (4) Další článek: Sony Ericcson počtvrté za sebou vykázal stamilionovou ztrátu

Témata článku: LG, LG BL40 New Chocolate, Druh, Foto, Model, Následující fotografie, Stejný styl, Druhý model

Určitě si přečtěte