Sledujte s námi premiéru nových smartphonů Xperia. Místo Barcelony je Sony představí online

Sledujte s námi premiéru nových smartphonů Xperia. Místo Barcelony je Sony představí online

Sony se chystá na představení nové generace smartphonů. První z nich – levný model Sony Xperia L4 – už odhalilo v uplynulých dnech. Premiéra dalších nejméně dvou zařízení proběhne v tradičním termínu, ve kterém by se konala tisková konference na veletrhu MWC. Ten byl ovšem pro letošní rok zrušen.

Klepněte pro větší obrázek
Možná podoba jednoho z nových smartphonů Xperia (Zdroj: @OnLeaks)

Japonský výrobce se proto rozhodl, že využije pondělní ráno posledního únorového týdne k online představení zbývajících novinek. Živý přenos začne v pondělí 24. února 2020 v 8:30 hodin a sledovat jej můžete ve videu v tomto článku.

Sony se ani tentokrát nepodařilo zcela utajit parametry a vzhled nejméně jedné chystané novinky. Měla by pokračovat v tradičním designu smartphonů Xperia, přinese displej v poměru stran 21 : 9 a pravděpodobně dokonce pětinásobný zadní fotoaparát. Zatím ale není zcela jasné značení – podle některých zdrojů má jít o Xperii 5 Plus, jiné naznačují tečkovou konvenci podobnou, jakou používá Nokia. To by znamenalo, že vlajková novinka by se mohla jmenovat Xperia 1.2. Od výrobce se očekává ještě nejméně jeden model střední třídy.

Diskuze (9) Další článek: Koronavirus zabil letošní MWC. Jak se s tím vypořádají výrobci?

Témata článku: Sony, Smartphony, MWC, Barcelona, Online přenos, Xperia, Keynote, Živý přenos, Premiéra, Sony Xperia, Nový smartphone, Novinka


Určitě si přečtěte