Sledujte s námi premiéru nových vlajkových modelů Huawei P20 v Paříži

Sledujte s námi premiéru nových vlajkových modelů Huawei P20 v Paříži

Huawei se připravuje na velkou jarní premiéru modelů P20 a P20 Pro. Zatímco jejich název už tajemstvím není, přesnou podobu a výbavu budeme znát až dnes po 15. hodině našeho času. V tento okamžik totiž začíná v pařížském Grand Palais, historickém paláci z roku 1900, slavnostní odhalení dvojice těchto novinek. A protože Huawei má rádo překvapení, možná se dočkáme i něčeho navíc.

Možnost sledovat odhalení nových smartphonů budete mít i v případě, že zrovna nebudete v Paříži. Živý stream poběží přímo zde na stránkách MobilManie ve videu v tomto článku, dále na YouTube kanále Huawei Device, anebo na facebookové stránce Huawei Mobile. Ještě v průběhu prezentace v 15:30 hodin vydáme rozsáhlé preview novinek s videem, živými fotografiemi a také ukázkovými snímky z fotoaparátu.

Pokud chcete ještě více interakce s fanoušky naladěnými na technologickou vlnu, můžete dorazit do značkové prodejny Huawei v pražském OC Quadrio na Národní třídě, kde se bude také vysílat stream z Paříže a následně zástupci Huawei novinky řady P20 naživo ukážou. Připravena bude také soutěž o smartphone, welcome drink a drobné občerstvení.

Přímý přenos z Paříže můžete sledovat 27. března 2018 od 15 hodin zde:

Diskuze (19) Další článek: Oppo má dvě novinky: „převlečený“ OnePlus 6 a 25MPx selfie smartphone

Témata článku: Huawei, YouTube, Tisková konference, Keynote, Online přenos, Premiéra, Živý přenos, Huawei P20, Huawei P20 Pro, Živá fotografie, MobilManie, Novinka, Paříž, Značková prodejna, Ukázkový snímek, Přímý přenos, Vlajkový model, Quadrio, Národní třída, Stream, Facebooková stránka, Model, Nový smartphone, Pražské oc, Živý stream


Určitě si přečtěte