Sleva na mobily Oskara od naší redakce

Závidíte našim čtenářům kód, který dostali od Oskara na slevu koupě mobilů Ericsson A1018, Siemens C25, Ericsson A2618 a Nokia 3210? Také jich pár máme a docela rádi je zadarmo rozdáme.
Sleva na mobily Oskara od naší redakce
Závidíte našim čtenářům kód, který dostali od Oskara na slevu koupě mobilů Ericsson A1018, Siemens C25, Ericsson A2618 a Nokia 3210? Sešlo se jich nám celkem devět a docela rádi je rozdáme.

Ovšem něco za něco. Nemůžete si přece myslet, že kód pošleme prvnímu, kdo nám napíše e-mail. Abychom si byli jisti, že kódy na slevy posíláme čtenářům, kteří mají opravdový zájem, vymysleli jsme takovou „minisoutěž“. Pravidla jsou jednoduchá: zkuste odhadnout, kolik slov se objevilo v článcích (nikoliv diskusích a poradně) na MobilManii od soboty 17. února do pátku 23. února. Počítají se také jednoslovná slova jako předložky či spojky. Pro ty z vás, kteří nám pošlou nejpřesnější odhad, tu máme slíbenýc devět kódů na slevu.

Svoje případné odpovědi posílejte jako textovou zprávu na číslo 0608 805080, na začátku uveďte klíčové slovo Oskar a počet slov, např.

Oskar 25287

Tipy posílejte do pondělního rána – my je dopoledne vyhodnotíme a těm nejlepším kódy pošleme textovou zprávou na číslo, z něhož tip došel. Jakmile tipovací soutěž stopneme, uvedeme to i do tohoto článku, abyste už zbytečně textovky neposílali. Kódy musíte využít do středečního večera, tedy 28. února, jinak budou bezcenné.

Poznámka: Bohužel, Ericssony A1018 už podle infolinky Oskara došly, takže vybírat můžete jen mezi zbylými mobily – Siemens C25, Ericsson A2618 a Nokia 3210.

Oživeno: Naši tipovací minisoutěž jsme již uzavřeli. Kódy odešleme nejlépe tipujícím dnes odpoledne.

Diskuze (7) Další článek: SIM callback: revoluce, ale přitom úplně jednoduchá

Témata článku: Ostatní, Nokia 3210, Mobil, Sleva, Reda, Red, Oskar

Určitě si přečtěte