Slovenský Sygic jako první na světě přináší offline mapy do Apple CarPlay

Slovenský Sygic jako první na světě přináší offline mapy do Apple CarPlay

Slovenská společnost Sygic na veletrhu MWCA v Los Angeles oznámila podporu Apple CarPlay. Jedná se tak o první firmu, která na tuto platformu přináší offline mapy a navigaci. Podporována bude jak aplikace GPS Navigace, tak Car Navigace. Pokud má uživatel některou v iPhonu, informace se automaticky zobrazí na displeji vozidla a díky hlasovému ovládání řidič nemusí sundat ruce z volantu.

Sygic v Apple CarPlay nabídne i další funkce, jako jsou upozornění na změny povolené rychlosti, prediktivní plánování trasy s prognózou dopravních zácp, či asistenta pro jízdu v pruzích. Chybět nebude ani hlasová navigace a čerstvé dopravní informace. 

Díky vlastnostem Apple CarPlay mohou řidiči synchronizovat preference a mapy v libovolném autě s Apple CarPlay. Mohou jej tak snadno používat, ať už jde automobil vlastní, firemní či dočasný vůz z půjčovny. Sygic pro Apple CarPlay bude dostupný během několika následujících dní spolu s vydáním iOS 12, který je pro použití podmínkou. V budoucnu by společnost ráda nabídla své řešení i pro konkurenční platformu Android Auto.

Sygic v Apple CarPlay:

Diskuze (21) Další článek: Samsung 11. října představí další novinku. Mohla by být zaměřena na mobilní focení

Témata článku: Apple, Android, Testy navigací, Software pro mobily, Software pro navigace, Navigace, Sygic, Aplikace, CarPlay, iOS 12, Hlasové ovládání, Hlasová navigace, Následující den, Dopravní zácpa, Povolená rychlost, Platforma, GPS navigace, Slovenský, Slovenská společnost, Offline mapa, Libovolné auto, První firma, Slovenský Sygic, Konkurenční platforma, Mapa


Určitě si přečtěte