Smartphony Honor získávají akutalizaci na Android 10. Služby Googlu zůstávají

Smartphony Honor získávají akutalizaci na Android 10. Služby Googlu zůstávají

Od 11. března začne pro české zákazníky aktualizace smartphonů značky Honor na Android 10. Update se týká čtveřice prodávaných modelů Honor 20 Pro, Honor 20, Honor View20 a Honor 9X. Ani po aktualizaci nepřijdou uvedené modely o služby Googlu a Obchod Play.

Stávající systém bude povýšen na Android 10 s nadstavbou EMUI 10.0, které se v případě telefonů Honor říká Magic UI 3.0. Do prostředí přibudou známé funkce z Androidu 10, jako je tmavý režim, ovládání tahovými gesty nebo nové filtry ve fotoaparátu.

Magic UI 3.0 umožní propojení více zařízení Huawei a Honor v rámci strategie „All Scenario“. Při zapnutí NFC a Wi-Fi na mobilním telefonu spárujete notebook přes Bluetooth, nasdílíte QR kód a následně můžete mezi zařízeními snadno přesouvat soubory a multimédia nebo střídat přehrávání hudby z obou zařízení.

Všechny modely, kterých se aktualizace týká, přišly na trh ještě s kompletním balíkem služeb a aplikací Googlu. Ty jim zůstanou i po updatu na novou verzi systému a prostředí. Vedle toho samozřejmě lze používat i vlastní služby Huawei Mobile Services a market s aplikacemi AppGallery.

Diskuze (2) Další článek: Další do 108MPx klubu. K Samsungu a Xiaomi se brzy přidá Motorola

Témata článku: Honor, Android, Aplikace, Wi-Fi, EMUI, Android 10, Aktualizace softwaru, Huawei AppGallery, Update, Magic UI, Scénář, Huawei Mobile Services, AppGallery, Zařízení, Aktualizace, Model, Obchod Play


Určitě si přečtěte