SMS od Mobilit je rychlejší než Internet

Pro čtenáře časopisu Mobility, kteří využívají služeb T-Mobilu, připravujeme aktuální zpravodajství formou textových zpráv. Tato služba by však mohla být zajímavá i pro čtenáře MobilManie, proto je zde návod, jak ji můžete využívat.
SMS od Mobilit je rychlejší než Internet

Abychom mohli čtenáře Mobilit informovat o aktuálních událostech, slevách, akcích operátorů nebo nejrůznějších mobilních drbech, využili jsme služby Paegas Moje Info a založili v ní kanál Mobility. Tato služba slouží k rozesílání textových zpráv na příhlášená telefonní čísla a když do ní zadáme nějakou novinku, během řádově minut se rozešle všem zúčastněným.

Protože textovky rozesíláme většinou mnohem dříve, než se stejné informace objeví na internetových serverech, mohlo by naše „Akční mobilní zpravodajství“ být zajímavé i pro vás, čtenáře MobilManie. Budete vědět, co se děje, a podrobnosti krátce na to, nebo druhý den, najdete na MobilManii.

Co se dozvím?

Příjemci kanálu Mobility se tak včera mohli dřív než kdokoli jiný dozvědět o novém způsobu účtování u Twistu:

30. 4. 2002, 14:00:47: Predplacenemu Twistu zitra konci tricetisekundove uctovani. Nyni bude prvni minuta uctovana cela a zbytek po sekundach - podobne jako u tarifu

V pondělí jsme stejným způsobem jako první informovali o SMS roamingu na Oskartě a protože zprávy můžeme posílat i z wapového telefonu, minulý týden jsme třeba zaslali SMS přímo z tiskové konference Nokie.

Jak do kanálu?

Do kanálu Mobility se můžete přihlásit z webového nebo wapového Clicku, anebo prostou textovkou +MOBILITY zaslanou na číslo 5566. Znovu ale upozorňuji, že tato služba je určena pouze klientům T-Mobilu, ať už mají tarif nebo předplacený Twist. Pokud používáte jiné operátory, nedá se nic dělat, tuto službu bohužel nemůžete využívat.

Všechno dosud bylo krásné, tak teď ta jediná špatná zpráva: za každou přijatou textovku zaplatíte T-Mobilu 1,58 Kč. Týdne posíláme dvě až pět zpráv, podle toho, co se zrovna děje.

Vyzkoušejte, uvidíte. Z kanálu se můžete kdykoli odhlásit zasláním textovky -MOBILITY na číslo 5566. 

Témata článku: SMS

12 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Marek Lutonský 4. 5. 2002 20:13:58

    Nemůžeme posílat stovky a tisíce zpráv na mobilní e-mailové adresy. To...

  • schvon 3. 5. 2002 20:00:13
    .....souběžně i e-mailovou formu, jako např. některé informační servery....
  • V0jt@S 3. 5. 2002 11:04:59
    Beru, že se tio hodí pro pár lidí, co musí mít zprávy dřív, než ostatní....
Určitě si přečtěte

Dárcovské SMS vycházejí z módy. Neziskovkám vadí anonymita

Dárcovské SMS vycházejí z módy. Neziskovkám vadí anonymita

23.  4.  2017 | E15.cz , Čabanová Adéla | 39

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

** Hlasový provoz na Štědrý den se výrazněji nelišil od běžného víkendu ** Klesá počet odeslaných SMS ** Jejich úlohu přebírají sociální sítě, messengery a částečně MMS

28.  12.  2016 | Láska Jan | 18

Cenzura na Kubě: operátor blokuje SMS zprávy se „špatným“ obsahem

Cenzura na Kubě: operátor blokuje SMS zprávy se „špatným“ obsahem

V posledních měsících se zprávy z Kuby nesly spíše v optimistickém duchu. Vláda prezidenta Raúla Castra údajně směřuje k uvolňování přísného komunistického režimu, na ostrově přistávají letadla a lodě plné turistů, státy po celém světě plánují otevírání svých zastupitelství. Značně v rozporu je pak s danými událostmi zpráva, se kterou přišel kubánský blog 14ymedio.com. Podle něj mobilní operátor Cubacel na popud vlády úmyslně cenzuruje SMS zprávy.

10.  9.  2016 | Tryner Miroslav | 20


komerční sdělení

Komerční sdělení