SMS od Mobilit je rychlejší než Internet

Pro čtenáře časopisu Mobility, kteří využívají služeb T-Mobilu, připravujeme aktuální zpravodajství formou textových zpráv. Tato služba by však mohla být zajímavá i pro čtenáře MobilManie, proto je zde návod, jak ji můžete využívat.
SMS od Mobilit je rychlejší než Internet

Abychom mohli čtenáře Mobilit informovat o aktuálních událostech, slevách, akcích operátorů nebo nejrůznějších mobilních drbech, využili jsme služby Paegas Moje Info a založili v ní kanál Mobility. Tato služba slouží k rozesílání textových zpráv na příhlášená telefonní čísla a když do ní zadáme nějakou novinku, během řádově minut se rozešle všem zúčastněným.

Protože textovky rozesíláme většinou mnohem dříve, než se stejné informace objeví na internetových serverech, mohlo by naše „Akční mobilní zpravodajství“ být zajímavé i pro vás, čtenáře MobilManie. Budete vědět, co se děje, a podrobnosti krátce na to, nebo druhý den, najdete na MobilManii.

Co se dozvím?

Příjemci kanálu Mobility se tak včera mohli dřív než kdokoli jiný dozvědět o novém způsobu účtování u Twistu:

30. 4. 2002, 14:00:47: Predplacenemu Twistu zitra konci tricetisekundove uctovani. Nyni bude prvni minuta uctovana cela a zbytek po sekundach - podobne jako u tarifu

V pondělí jsme stejným způsobem jako první informovali o SMS roamingu na Oskartě a protože zprávy můžeme posílat i z wapového telefonu, minulý týden jsme třeba zaslali SMS přímo z tiskové konference Nokie.

Jak do kanálu?

Do kanálu Mobility se můžete přihlásit z webového nebo wapového Clicku, anebo prostou textovkou +MOBILITY zaslanou na číslo 5566. Znovu ale upozorňuji, že tato služba je určena pouze klientům T-Mobilu, ať už mají tarif nebo předplacený Twist. Pokud používáte jiné operátory, nedá se nic dělat, tuto službu bohužel nemůžete využívat.

Všechno dosud bylo krásné, tak teď ta jediná špatná zpráva: za každou přijatou textovku zaplatíte T-Mobilu 1,58 Kč. Týdne posíláme dvě až pět zpráv, podle toho, co se zrovna děje.

Vyzkoušejte, uvidíte. Z kanálu se můžete kdykoli odhlásit zasláním textovky -MOBILITY na číslo 5566. 

Diskuze (12) Další článek: T-Mobile: dvacet procent volných minut navíc

Témata článku: SMS, Mobil, Internet

Určitě si přečtěte