Sobotní diskuse: těšíte se na barevné displeje?

Během podzimu se na našem trhu objeví několik barevnodisplejových mobilů za výhodné ceny. Je zřejmé, že se s černobílými displeji pomalu a jistě rozloučíme. Těšíte se?
Sobotní diskuse: těšíte se na barevné displeje?

První mobilní telefony měly černobílé maticové displeje a teprve postupem času jsme mohli obdivovat plně grafické rozlišení. S barevnými displeji začal experimentovat zejména Siemens, později však od tohoto řešení upustil. Drobným vylepšením byly displeje rozlišující několik odstínů šedi, pravá barevná revoluce se však na nás teprve chystá: Philips Fisio 820, Panasonic GD67, Sagem MY X-5, Ericsson T300. Tyto modely spojuje vedle barevného displeje i cena, která by neměla přesáhnout deset tisíc korun a ani po technické stránce to nejsou žádná ořezávátka. Je tedy čas ptát se: Těšíte se na barevné displeje? Budete dávat přednost barevnému displeji u svého budoucího mobilu? Pokud ano, z jakého důvodu (spořiče displeje či loga, větší přehlednost a komfort ovládání, výjimečnost)?

Témata článku: Displeje, Panasonic GD67, Philips Fisio 820, Disk, Displej, Diskuse

Určitě si přečtěte

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

** ZTE mluví o revoluci, ale první rozhodně není. ** Práce se dvěma displeji vypadá skvěle, ale není kompromisů až příliš? ** Nejvíce vadí předěl mezi displeji, značné rozměry a malá baterie.

18.  10.  2017 | Kůžel Filip | 25