Sony Ericsson F700 pro vyšší vrstvy (přehled bleskovek)

T-Mobile se ptá na sexuální orientaci svých zákazníků - Siemens končí s telefony Xelibri - Javový cMessenger má problémy - Žebříčky mobilů. Neuniklo vám něco? Nabízíme přehled nejoblíbenějších bleskovek minulého týdne.
Sony Ericsson F700 pro vyšší vrstvy (přehled bleskovek)

Pokud jste se na MobilManii dostali až o víkendu, možná přivítáte přehled nejúspěšnějších bleskovek uplynulého týdne.

Šuškanda: Sony Ericsson F700 pro vyšší vrstvy
V internetových diskusních fórech se začíná šeptat o připravovaném Sony Ericssonu F700. Zmiňují ho i přispěvatelé, kteří dříve správně upozornili na chystané modely a z pohledu věrohodnosti tedy mají vysoký kredit. Navíc jde o zprávy z různých směrů, které se doplňují a potvrzují.

Žebříčky mobilů: grafy s poměrem cena/výkon
Ve včerejších Žebříčcích padl návrh, že bychom poměr ceny a výkonu současných mobilních telefonů měli zobrazit v grafech. Proč ne, tady jsou. Na ose X je vynesena cena telefonu, na ose Y hodnocení podle redakční srovnávací metodiky. 

T-Mobile se ptá na sexuální orientaci svých zákazníků (+ vyjádření)
Včera jsme psali o nové soutěži T-Mobilu s názvem Co je „cool“. Uživatelé do ní mají posílat obrázky pořízené mobilními telefony a potom hlasovat, které jsou nejlepší. T-Mobile však při registraci do soutěže, která probíhá na wapovém portálu t-zones, vyžaduje osobní a velmi kontroverzní údaj týkající se sexuální orientace uživatelů.

Žebříčky: nejrychlejší a nejlevnější mobily s GPRS
Od fyzikálních vlastností, cen a celkového hodnocení, které jsme porovnávali v minulých žebříčcích, se dnes podívejme na jeden konkrétní parametr: GPRS. Budou nás zajímat současné nebo jen mírně budoucí mobilní telefony, které lze použít pro připojení k internetu - které tedy mají hardwarový modem.

Eurotel prodává Samsung SGH-X450 a Twist snižuje ceny
Do nabídky Eurotelu se dostalo véčko Samgung SGH-X450. Je v prodeji jako samostatný telefon, tak i v předplacené sadě Go. Jaké jsou ceny?

Žebříčky: mobily s největší a nejmenší užitnou hodnotou
V tomto dílu Žebříčků jsem se zaměřil na užitnou hodnotu telefonů. Počet bodů, který získaly v našem srovnání, jsem přímo podělili cenou. Výsledkem je číslo vyjadřující hodnotu, kolik za své peníze dostanete.

Žebříčky: mobily s nejjemnějšími a nejhrubšími displeji
Displeje mobilních telefonů se dají hodnotit jen velmi subjektivně. Je jasné, že aktivní technologie dává lepší výsledky než pasivní zobrazování, ale další parametry jako je podání barev, jas, pozorovací úhel ... to všechno jsou už vlastnosti, kde při hodnocení až příliš záleží hodnotiteli.

Siemens končí s telefony Xelibri
Siemens dnes oznámil, že končí s vývojem telefonů prodávaných pod značkou Xelibri. Neodchází tím ze segmentu stylových a módních mobilů, bude je ale nabízet pod vlastním názvem a upustí od jarních a podzimních kolekcí, kterými byly Xelibri typické.

Javový cMessenger má problémy
Aplikace cMessenger pro rychlou komunikaci pomocí mobilních telefonů má již delší dobu technické problémy. Projevily se už předminulý víkend, kdy se z mobilu nebylo možné připojit. Většina těchto potíží obvykle vzniká při špatném nastavení datových profilů v telefonu.

ActiveSync konečně v češtině!
Synchronizační program ActiveSync pro kapesní počítače Pocket PC se konečně dočkal české lokalizace. Při instalaci dojde k automatickému nahrazení anglické verze, všechna nastavení i profily zůstanou zachovány.

Váš názor Další článek: Stolní telefon pro GSM i GPRS: bez legrace

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ostatní, Ericsson, Blesk, Přehled, Son, Eri


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

** Xiaomi Mi 8 Lite má velmi dobrý poměr ceny a výkonu ** Zadní strana s gradientem není všechno a dnes ji skoro každý ** Vlastnosti často dražších modelů vyvažují zbytečné kroky vedle

Jakub Vrbacký | 23

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

** Asus vzal útokem nižší střední třídu, když představil Zenfone Max Pro ** Hlavní devízou je 5 000mAh baterie zajišťující dlouhou výdrž ** Výrobce si však vedl velmi dobře i při výběru dalších komponent

Milan Měchura | 52

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 78

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 11 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až čtrnáct tisíc korun

Jan Láska | 59