Sony Ericsson K500: mladší bráška (přehled článků)

Exotické krásky na Invexu - T-Mobile EDGE na vlastní kůži - Nokia 7260 - MDA Compact, MDA III a Blackberry. Navštívili jste tento týden Invex? Pokud ne, některé z novinek a další zajímavé články najdete v pravidelném týdenním přehledu.
Sony Ericsson K500: mladší bráška (přehled článků)

Sony Ericsson K500: mladší bráška (recenze)

Sony Ericsson K500 je jeden z nejočekávanějších letošních mobilních telefonů. Za slušnou cenu totiž nabídne funkce, které lze jinak čekat jen od mnohem dražších modelů. Přečtěte si první českou recenzi a prohlédněte více než stovku obrázků.

 

Exotické krásky na Invexu: Samsungy, které u nás nepotkáte

Na invexové prezentaci mobilních telefonů Mobility Hall jsou i telefony, které se u nás nebudou prodávat. Pojďme se společně pokochat některými z nich. Je libo Samsung s megapixelovým fotoaparátem nebo stereo přehrávačem MP3 souborů?

 

Sony Ericsson K500, K700 a T630: který je lepší?

Sony Ericsson svými novými modely asi trochu popletl hlavu lidem, kteří se rozhodují, jaký telefon koupit. Model K700 je jasně nejlepší, nebude ale stačit K500? A co starší a poměrně levný Sony Ericsson T630, čím se přesně liší? Všechny tři mobily jsme postavili vedle sebe.

 

T-Mobile EDGE: rychlý mobilní internet na vlastní kůži
T-Mobile nám ukázal, jak v jeho síti funguje EDGE. Tato služba pro rychlý mobilní přenos dat bude spuštěna do konce roku, my jsme ji ale už mohli vyzkoušet a své dojmy si nenecháme pro sebe.

 

Nokia 7260: čistě stylová záležitost (recenze)
Stylový telefon jak má být. Taková je nová Nokia 7260, která si vás získá bohatou nabídkou funkcí, včetně podpory EDGE, a navíc vás zaujme svým extravagantním zevnějškem.

 

Philips 355: málo peněz a hodně muziky (minirecenze)
Philips 355 je jednoduchý telefon s barevným displejem a integrovaným fotoaparátem. Má poměrně atraktivní a stylový design, a přitom za sebe ani nechce tak moc zaplatit. Philips telefon cílí na mladší uživatele, neudělá ale ostudu ani ostatním.

 

MDA Compact, MDA III a Blackberry na vlastní oči
T-Mobile na Invexu představil tři komunikátory, které se do konce roku objeví na českém trhu. MDA III má plnohodnotnou klávesnici, výhodou MDA Compact jsou malé rozměry, zařízení Blackberry slouží zejména pro práci s e-maily. Všechny tři komunikátory jsme měli v ruce a nabízíme své první dojmy.

 

Maskované základnové stanice: kdo najde anténu?
Jsou všude: na polích, u silnic, na střechách, dokonce i na komínech. Antény základnových stanic trčí ze stožárů do všech stran. Ale musí tomu tak být vždy? Nemusí. Existuje řada řešení, jak vysílače skrýt, abyste je na první pohled vůbec nenašli.

 

Recenze Sony Ericsson P910: rychlý make-up
Nejlepší současný chytrý telefon se dočkal nástupce. Sony Ericsson P910 nabídne sice malou, ale plnohodnotnou klávesnici, několikrát větší paměť a podporu paměťových karet s větší kapacitou. Má navíc lepší displej, více aplikací v základní výbavě – je to zkrátka opět špička.

 

Mobilitky: nevšední vynálezy
Přilba pro nerušený poslech, speciální reproduktorová soustava pro iPOD, zařízení které vám rozzáří knížku, neobvyklá náhrada velkých monočlánků nebo střílející kreditní karta? To vše a nakonec vás naučíme i létat!

 

 

Váš názor Další článek: Oskar a registr zmeškaných hovorů: už jen pár dnů

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ostatní, Ericsson, Nokia 7260, Philips 355, Sony Ericsson T630, T-Mobile MDA Compact, T-Mobile MDA III, Přehled, Son, Přilba


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35