Sony Ericsson K700 bude mít 40 MB paměti (přehled bleskovek)

Eurotel příští týden zlevní i zdraží mobily - Chystá se „nový“ Bluetooth - Američané nesnáší své mobilní operátory - Eurotel zvýhodní nováčkům Data Nonstop. Neuteklo vám něco? Je tu pro vás přehled nejúspěšnějších bleskovek minulého týdne.
Sony Ericsson K700 bude mít 40 MB paměti (přehled bleskovek)
Potvrzeno: Sony Ericsson K700 bude mít 40 MB paměti
Sony Ericsson na svém webu spustil prezentaci nejdůležitějších vlastností očekávaného mobilního telefonu K700. Téměř všechno už dlouho známe, až na jednu vlastnost: 40 MB paměti určené pro uživatele.

Eurotel příští týden zlevní i zdraží mobily
Eurotel 8. června změní ceny u některých svých telefonů. V několika případech se jedná zvýšení dotovaných cen u nejvyššího plnění (Alcatel OT 735i, Eurotel DataPhone II, Nokia 3200 a Nokia 9210i), v ostatních případech se zlevňuje, nejvíce u Nokie 6600.

Chystá se „nový“ Bluetooth: rychlejší, úspornější a užitečnější
Technologie Bluetooth konečně, po mnoha letech spánku, zažívá rozmach. Už ji nepodporuje pouze Sony Ericsson a Nokia, dostává se do telefonů dalších výrobců a prodává se řada značkového i neznačkového příslušenství.

Američané nesnáší své mobilní operátory
Univerzita v Michiganu provedla zajímavý průzkum. Tázali se, jak oblíbené jsou u amerických zákazníků společnosti z různých odvětví služeb.

Eurotel zvýhodní nováčkům Data Nonstop
Eurotel chystá na polovinu června akci, při níž zvýhodní nové uživatele paušálního datového tarifu Data Nonstop. Zvýhodnění spočívá ve snížení aktivačního poplatku k dotovanému modemu o 1 000 Kč.

Rekord v SuperStar: 1,3 milionu SMS
Včerejší hlasování v soutěži Česko hledá SuperStar pokořilo rekord z minulého týdne. SMS centry mobilních operátorů během necelých dvou hodin proteklo 1 358 135 textových zpráv, což je o tři sta tisíc víc než v minulém kole.

Symbian: program proti zlodějům
Prográmek Anti-Thief není při běžném používání chytrého telefonu Symbian Series 60 vůbec vidět. Schovává se na pozadí a nanejvýš trochu zkrátí pohotovostní dobu, jak už to u podobných aplikací bývá.

Symbian: jak ukrýt zprávy před cizíma očima
Totálně neznámá společnost Mumcode Software představila svůj zřejmě první produkt: aplikaci MumSMS pro chytré telefony s operačním systémem Symbian Series 60.

Nová handsfree do auta pro všechny Nokie s Pop-Portem
Nokia 2. června představila novou handsfree pro své mobilní telefony vybavené systémovým konektorem Pop-Port. Jedná se o handsfree typu plug-in, která se zapojí do zdířky autozapalovače a po připojení telefon dokáže také nabíjet.

Soutěž T-Mobilu: vyhrajte vozítko Smart
T-Mobile ve spolupráci se společnostmi DaimlerChrysler a Nokia pořádá novou vědomostní soutěž. Veškerá pravidla najdete na stránce www.smarttest.cz, v soutěži se prostřednictvím textových zpráv odpovídá na zadané otázky.

Váš názor Další článek: První živé fotografie Motoroly MPx220 (přehled článků)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ostatní, Ericsson, Eurotel Dataphone III, Nokia 3200, Vozítko, Přehled, Blesk, Son, Neznačkové příslušenství


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82