Sony Ericsson K700: postřehy uživatele (přehled článků)

Nové Siemensy na vlastní oči • Otevřený dopis Oskarovi • Už vím proč má SMS jen 160 znaků • Siemens C65: první dojmy a fotogalerie • Nové modely od Nokie. Neuniklo vám něco? Nabízíme vám přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Sony Ericsson K700: postřehy uživatele (přehled článků)

Sony Ericsson K700: postřehy uživatele
Sony Ericsson K700 se v České republice ještě neprodává. Dá se však koupit v zahraničí a učinil tak i náš čtenář, který se s vámi v tomto článku podělí o své dojmy a první zkušenosti. (+ fotografie pořízené telefonem)

Nové Siemensy na vlastní oči: první dojmy a fotografie
Siemens představil dva nové stylové mobilní telefony: vysouvací SL65 a véčko CFX65. Mobily jsme mohli vyzkoušet a sérii článků, které jsme o nich připravili, proto završíme prvními dojmy. (+ obrázky z vestavěného fotoaparátu)

Otevřený dopis Oskarovi: čí byla vina?
Na MobilManii nechceme být prostředníkem v řešení sporů mezi uživateli a operátory. V tomto jednom případě jsme ale udělali výjimku. Přečtěte si o problémech komunikace mezi Oskarem a jedním jeho firemním zákazníkem. Oživeno: vyjádření Oskara.

Už vím proč má SMS jen 160 znaků
Každý, kdo píše často SMS, se naučil stručně a jasně formulovat své myšlenky. Musel se totiž smířit s tím, že pro jednu zprávu má k dispozici jen omezený počet sto šedesáti znaků. Proč se do SMS nevejde víc?

Siemens C65: první dojmy a fotogalerie
Včera do redakce dorazil mobilní telefon Siemens C65. Je to fotomobil střední třídy, který za málo peněz nabídne hodně muziky. Některými funkcemi nás opravdu překvapil. Přečtěte si článek s prvními dojmy a prohlédněte rozsáhlou fotogalerii.

Aktuálně: Siemens představil nový mobil SL65
Siemens právě v Berlíně představil nový luxusní telefon: model SL65. Je roztomile malý, má barevný displej a hlavně oproti předchůdci integrovaný digitální fotoaparát. Nabízíme vám první informace a obrázky.

Nové modely od Nokie – další pád nebo vzkříšení?
S předvedením nových modelů pro letošní rok si dala Nokia poněkud načas. Jsou ale nové modely tolik revoluční a mohou ovlivnit pozici Nokie na trhu? Odpověď se vám pokusí dát tento článek.

Česko hledá SuperStar: 65 milionů za SMS
Přes 10 milionů odeslaných SMS, až 51 000 SMS za minutu, téměř tři miliony SMS v nedělním finále. To byla soutěž Česko hledá SuperStar. Hlasující ve finálových kolech za SMS zaplatili téměř 65 milionů korun.

Jak určit polohu mobilního telefonu
Často se vedou diskuse o tom, jestli lze v síti GSM sledovat uživatele a zda se tak děje. V článku se dozvíte, jaké jsou způsoby určování polohy mobilního telefonu a k čemu jsou dobré.

Nové Siemensy SL65 a CFX65: živé fotky
Siemens včera v Berlíně uvedl dva nové mobilní telefony: modely SL65 a CFX65. Byli jsme u toho a oba mobily jsme si mohli vyzkoušet. V tomto článku si můžete prohlédnout více než osmdesát našich vlastních fotografií.

Váš názor Další článek: Mobily jsou levnější než kdykoli dřív (přehled bleskovek)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ostatní, Ericsson, Siemens C65, Přehled, Son


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31