Sony Ericsson: nové příslušenství pro hravé

Společnost Sony Ericsson včera představila poněkud ulítlé příslušenství pro mobilní telefony. Nyní si můžete pořídit autíčko ovládané mobilním telefonem, herní konzoly nebo úchvatné bezdrátové sluchátko.
Sony Ericsson: nové příslušenství pro hravé

Připravit, jedem

Nejvíce pozornosti z nově představeného příslušenství budí malinkaté autíčko. V nabídce výrobce jej naleznete pod položkou Bluetooth CAR-100.  Z letošního veletrhu CeBIT jsme vám přinesli první informace o autíčkách dálkově ovládanými telefonem pomocí technologie Bluetooth. Výrobci se asi líbili pozitivní reakce návštěvníků a autíčko zařadil do svého portfólia.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Autíčko bude nabíjeno přímo z mobilního telefonu a na jedno nabití trvající asi 45 sekund může dalších pět minut jezdit. Dojezd autíčka je omezen specifikací technologie Bluetooth, kvůli níž je akční rádius omezen na deset metrů. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Předpokládaná cena tohoto mini autíčka je 80 euro. Na pultech obchodů se však objeví do konce roku.

Pro ty, co to s hraním myslí vážně

V nových mobilních telefonech naleznete stále propracovanější hry, kterým pomalu nestíhá běžná klávesnice. Každopádně nemůže uživateli přinést takový komfort jako specializované příslušenství Gameboard EGB-10. Příslušenství, jenž dokáže váš mobilní telefon proměnit v herní konzoli. 

Mezi její přednosti patří ovládání oběma rukama, přičemž levé strana se specializuje na kontrolu pohybu v osmi směrech, na rozdíl od strany pravé, která má na starosti čtyři klávesy pro skok, střelbu apod.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

V nejbližší době bude jediným mobilem, který bude umět s novým příslušenství spolupracovat, model Z600. Ten ve svých útrobách skrývá hru známou ze světa PlayStation 2 – V-Rally. Hra je pro použití s Gameboardem jako dělaná. Stejně jako v případě autíčka jej můžete očekávat do konce roku.

Klepněte pro větší obrázek

Nejchytřejší bondovka

Bluetooh sluchátek je dnes nepřeberné množství. Avšak žádné z nich vám nedokáže říct, kdo vám volal a jaké jsou zmeškané hovory. Nové sluchátko HBH-200 z dílny Sony Ericsson to dokáže. Jeho součástí je totiž i LCD displej, na kterém se všechny zmíněné informace zobrazují.

Klepněte pro větší obrázek

Při příchozím hovoru se na displeji zobrazí číslo volajícího, nebo zde najdete zmeškané hovory. Seznam hovorů si sluchátko synchronizuje s telefonem. Hmotnost sluchátka je pochopitelně o něco větší – 33 gramů. V pohotovosti vydrží až 70 hodin a hovořit s ním můžete po dobu 3,5 hodiny. Termín uvedení na trh je společný jako u předchozího příslušenství – Q4 2003.

Diskuze (35) Další článek: Tři nové mobily Sony Ericssonu: podrobné informace

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Příslušenství, Ericsson, Nové příslušenství, Běžná klávesnice, Hra, Nové sluchátko, Son

Určitě si přečtěte