Sony Ericsson T100: úplně nový mobil i příslušenství

Sony Ericsson představil světu úplně nový mobil - má označení T100 a je určen především mladé generaci. Představil však také nové modrozubé sluchátko a přídavnou handsfree sadu s vestavěným rádiem. Doplněno o fotografie.
Sony Ericsson T100: úplně nový mobil i příslušenství

Úplná novinka - Sony Ericsson T100

Klepněte pro větší obrázekNejmladší mobilní telefon tohoto výrobce byl oficiálně oznámen teprve před chvílí a až do poslední chvíle se o něm nejenže nevědělo, ale ani nespekulovalo. Nový T100 je podle slov svého výrobce určen především do kapes mladší generace, čemuž je přizpůsoben atraktivní design, snadnost použití, zvolené funkce i (prý) příjemná cena.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Model T100 je malý a lehký mobilní telefon, který má v sobě slučovat prvky skandinávského a japonského designu. Telefon prý byl navrhován tak, aby vypadal o mnoho dražší, než ve skutečnosti je. K dostání bude ve třech barevných kombinacích - ledově modré, světle zlaté a jasně bílé. Hmotností nepřesahující 75 gramů vám v kapse určitě bouli neudělá - jeho rozměry jsou totiž 99 x 43,5 x 17,7 milimetrů.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Se standardní baterií vydrží až dvěstě hodin v pohotovosti nebo až čtyři a půl hodiny telefonního rozhovoru. Sony Ericsson T100 umí pracovat s EMS zprávami, které lze v telefonu i vytvářet - k dispozici je editor melodií i obrázků. Již od výrobce najdete v paměti mobilu předpřipravených třicet obrázků, patnáct animací a deset vyzváněcích melodií. Ty mohou být odesílány jiným telefonům a pro textové zprávy je připraveno deset vzorových textovek.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Telefon je duální a v Evropě (označení T100) a kontinentální Číně (označení T102) by měl být k dispozici ve posledním čtrtletí letošního roku nebo nejpozději začátkem roku následujícího.

Ve zkratce:

  • Mobilní telefon Sony Ericsson T100
  • Hmotnost: 75 g
  • Rozměry: 99 x 43,5 x 17,7 mm
  • Sítě: 900/1800 Mhz
  • Dostupnost: 4Q/2002 - 1Q/2003

Hudba na cesty - HPR-20

Klepněte pro větší obrázekHPR-20 je označení nové přenosné handsfree sady, která v sobě integruje také FM rádio. Tato bondovka váží pouhých dvacet gramů a neobsahuje žádné baterie - energii ke svému provozu odsává z akumulátorů mobilního telefonu. Reprodukce rozhlasových stanic je pochopitelně stereofonní a umožňuje základní operace s basy a výškami. Zajímavostí je existence malého modře podsvíceného displeje, který nás informuje o frekvenci právě poslouchané rozhlasové stanice a aktuální hlasitosti.

Bondovka s rádiem HPR-20 by měla být na trhu koncem letošního roku a lze ji použít se všemi telefony Sony Ericsson a s některými staršími mobily Ericsson.

Barevný chrup - HBH-60

Klepněte pro větší obrázekModrozubé sluchátko HBH-60 je určeno především pro aktivně žijí uživatele, pro které prozatím v nabídce SE takové sluchátko chybělo. Právě proto má HBH-60 nový, přepracovaný vzhled, větší výdrž na jedno nabití vestavěných baterií i lépe drží na ušním boltci.

Klepněte pro větší obrázek

Při příchozím hovoru lze tento přijmout buď stisknutím tlačítka nebo přímo hlasovým příkazem. Sluchátko dokáže pracovat se všemi stolními i mobilními zařízeními, která podporují Headset profil. Toto sluchátko je pouhých 72 milimetrů dlouhé a i s bateriem jeho hmotnost nepřesáhne 22 gramů. Na jedno nabití baterie má vydžet až sedmdesát hodin a stejně jako ostatní právě představené novinky má být k dispozici již koncem letošního roku.


Poznámka: protože se jedná o horké novinky, nejsou ještě k dispozici velké fotografie - článek proto po jejich získání zaktualizujeme.

Diskuze (33) Další článek: Sony Ericsson T300 – bude tak skvělý?

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Sony Ericsson T100, Son, Mobil, Nový mobil

Určitě si přečtěte

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20