Sony Ericsson T606: opravdový Američan

Na americký trh zanedlouho zamíří nový model s označením T606. Svou nabídkou funkcí se plně vyrovná oblíbené T68i, ale svým vzhledem se již řadí do nové hranaté linie. Třeba bude stejně vypadat i nástupce T68i.
Sony Ericsson T606: opravdový Američan

Sony Ericsson T606

O tom, že společnost Sony Ericsson nespí, ale pracuje na dalších modelech, dokazuje další plánovaná novinka pro americký trh. Po mobilu Sony Ericsson T608 je v přípravě i model T606.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Telefon pracující v sítích CDMA (800/1900 MHz) se vyznačuje již hranatým designem, který je vlastní všem novým modelům značky. Technologicky, až na pár rozdílů, je podobný mobilu T68i. Je to dáno stejnou platformou, na kterou jsou oba telefony vystavěny. Jedním ze zásadních rozdílů je počet zobrazitelných barev. Jak se zdá, Sony Ericsson se rozhodl všechny varianty po čísle 256 přeskočit a vybavuje své nové modely rovnou úctyhodnou číslicí  65 000, která označuje počet zobrazitelných barev na displeji. Displej s rozlišením 128 x 160 pixelů se vyjma většího počtu barev dočkal i odlišného ztvárnění menu a to jak v klidovém stavu, tak i v ikonové nabídce menu. Změn doznalo i tlačítko pro zapnutí respektive vypnutí přístroje, které se nyní nachází v horní části telefonu.

Je pravděpodobné, že podobný vzhled bude mít i evropský nástupce oblíbené, leč dosluhující SE T68i.

Diskuze (11) Další článek: Za staré telefonní karty bude Telecom vracet peníze

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Američan, Son


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136