Sony Ericsson T610: Co bude umět nástupce T68i?

V druhém čtvrtletí se na trhu objeví očekávaný nástupce již dosluhující T68i, budete mile překvapeni jeho parametry. A jako přídavek vám ukážeme prodejní verzi Sony Ericsson T310, která není tak „ošklivá“, jak se předpokládalo.
Sony Ericsson T610: Co bude umět nástupce T68i?

Není žádným tajemstvím, že letošní CeBIT bude s největší pravděpodobností tím místem, kde Sony Ericsson představí své novinky. O nástupci modelu T300 jsme již psali a dnes jen předkládáme pravděpodobnou prodejní verzi, která se bude vyznačovat nabídkou výměnných krytů. Její vzhled je o mnoho příjemnější, než „blátivá“ verze z našeho dřívějšího článku.

Klepněte pro větší obrázek
Prodejní verze s výměnnými kryty

Vzhled modelu T610 je stále tajemstvím. V minulých dnech jste mohli na několika webech nalézt obrázky, které byly označeny jako pravděpodobná verze T69. Všechny obrázky pocházely z prezentace MMS služby na webu švédského operátora Telia a nemají se vzhledem novinky nic společného. Přestože jistá podobnost s designem nových modelů od Sony Ericsson zde jistě je. 

Klepněte pro větší obrázek 
Obrázek z prezentace operátora Telia

Sony Ericsson T68i, přestože je již v mobilním důchodu, stále nabízí poměrně hodně. Novinka s označením T610, pakliže chce zapůsobit, musí nabízet ještě více a podle prvních informací tomu tak i bude. Zásadním rozdílem bude integrovaná kamerka, polyfonní vyzvánění a displej, který zobrazí 65 000 barev. Dále se můžete těšit na podporu Java aplikací a podporu standardu Mophun, který se již vyskytoval také u modelu T300. S ním bude mít téměř totožnou velikost, ale bude vážit krapánek více. Na jeho vzhledu se mají podepsat i použité kvalitní materiály. Nebude chybět MMS, Bluetooth či IrDA port a spolehnout se můžete i na podporu tří světových sítí. Neoficiální informace uvádějí druhé čtvrtletí jako termín, kdy se má T610 objevit na trhu. No, uvidíme, Sony Ericsson nikdy moc nepospíchal  s uváděním svých výtvorů na trh.

Všechny informace jsou zatím neoficiální a tudíž je berte s mírným nadhledem.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Sony Ericsson T310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T68i

36 komentářů

Nejnovější komentáře

  • JoUjOu 28. 3. 2003 20:24:10
    Přesně tak,jasná věc,není to žádný dosluhující mobil kua
  • Oldrich 15. 2. 2003 20:53:40

    SE T68i za 6000,-Kč ?Kde jsi ho koupil za tyhle peníze, poraď, taky si...

  • _eXplorer_ 2. 2. 2003 22:35:32
    Nechápu co se ti nelíbí, naposledy jsem s kámošem porovnával jeho N6610...
Určitě si přečtěte

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

** Trh smartphonů roste pomaleji než v minulosti ** Jedničkou zůstává Samsung následovaný Applem ** Čínské značky se pomalu ale jistě derou vzhůru

17.  8.  2017 | Láska Jan | 6

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

16.  8.  2017 | Miksa Martin | 16


komerční sdělení

Komerční sdělení