Sony Ericsson T610: Co bude umět nástupce T68i?

V druhém čtvrtletí se na trhu objeví očekávaný nástupce již dosluhující T68i, budete mile překvapeni jeho parametry. A jako přídavek vám ukážeme prodejní verzi Sony Ericsson T310, která není tak „ošklivá“, jak se předpokládalo.
Sony Ericsson T610: Co bude umět nástupce T68i?

Není žádným tajemstvím, že letošní CeBIT bude s největší pravděpodobností tím místem, kde Sony Ericsson představí své novinky. O nástupci modelu T300 jsme již psali a dnes jen předkládáme pravděpodobnou prodejní verzi, která se bude vyznačovat nabídkou výměnných krytů. Její vzhled je o mnoho příjemnější, než „blátivá“ verze z našeho dřívějšího článku.

Klepněte pro větší obrázek
Prodejní verze s výměnnými kryty

Vzhled modelu T610 je stále tajemstvím. V minulých dnech jste mohli na několika webech nalézt obrázky, které byly označeny jako pravděpodobná verze T69. Všechny obrázky pocházely z prezentace MMS služby na webu švédského operátora Telia a nemají se vzhledem novinky nic společného. Přestože jistá podobnost s designem nových modelů od Sony Ericsson zde jistě je. 

Klepněte pro větší obrázek 
Obrázek z prezentace operátora Telia

Sony Ericsson T68i, přestože je již v mobilním důchodu, stále nabízí poměrně hodně. Novinka s označením T610, pakliže chce zapůsobit, musí nabízet ještě více a podle prvních informací tomu tak i bude. Zásadním rozdílem bude integrovaná kamerka, polyfonní vyzvánění a displej, který zobrazí 65 000 barev. Dále se můžete těšit na podporu Java aplikací a podporu standardu Mophun, který se již vyskytoval také u modelu T300. S ním bude mít téměř totožnou velikost, ale bude vážit krapánek více. Na jeho vzhledu se mají podepsat i použité kvalitní materiály. Nebude chybět MMS, Bluetooth či IrDA port a spolehnout se můžete i na podporu tří světových sítí. Neoficiální informace uvádějí druhé čtvrtletí jako termín, kdy se má T610 objevit na trhu. No, uvidíme, Sony Ericsson nikdy moc nepospíchal  s uváděním svých výtvorů na trh.

Všechny informace jsou zatím neoficiální a tudíž je berte s mírným nadhledem.

Diskuze (36) Další článek: Čím se liší nové Oskarovy Všeobecné podmínky

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Sony Ericsson T310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T68i, Nástupce, Son, Nástup

Určitě si přečtěte

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20