Sony Ericsson T610 jako Charlieho andílek

Souboj výrobců mobilních telefonů o místo na filmovém plátně pokračuje. Poté, co Nokii nahradil v pokračování Matrixu Samsung, dostal hlavní roli v druhém díle Charlieho andílků Sony Ericsson T610.
Sony Ericsson T610 jako Charlieho andílek

Dobré ráno andílci. Dobré ráno Sony Ericsson. Tak na tuhle větu v pokračování amerického trháku Charlieho andílci určitě nenarazíte (nebyla by však vůbec od věci). Co ale při sledování druhého dílu Charlieho andílků určitě nepřehlédnete, budou mobilní hračky od Sony Ericssonu. Gigant na poli mobilních telefonů se zařadil mezi společnosti, které se rozhodly pro velmi nákladný, zato účinný a prestižní způsob propagace.

Klepněte pro větší obrázekSvé bezpochyby velmi fotogenické mobily vložil Sony Ericsson do rukou neméně fotogenickým mladým dámám, které ve vteřině zneškodní zlosyna, jenž se chystá odpálit nálož pod auty zaplněným mostem. Odhlédněme ale nyní od půvabných hereček (Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu) a podívejme se na  to, jaké mobilní zázraky ve filmu nalezneme.

Nejlepší by asi bylo, uvést hlavní mobilní hvězdu filmu famfárou, neboť si to jistě zaslouží. Po bok největších hereckých es se postavil nikdo menší než Sony Ericsson T610. Tři svůdní andílci si život bez T610 nedokáží představit. Vestavěný fotáček pomůže dopadnout nebezpečného zločince, několikrát jim dokonce zachrání život.

Sony Ericsson září štěstím. Protlačit mobilní telefon konkrétní značky na stříbrné plátno není vůbec jednoduchá ani levná záležitost. Vedení severoamerické pobočky Sony Ericssonu označuje nadcházející léto s Charlieho andílky za vrchol sezóny a očekává další nárůst popularity již tak dost populární T610. Marketingové oddělení nezapomnělo na speciální edici T610, která bude připomínat spojení Sony Ericssonu a Columbia Pictures v projektu Charlieho andílci.

Co dodat? Pokud jste fandové Charlieho andílků, můžete se těšit na další pokračování svého oblíbeného filmu. Pokud se vám líbí některá z dam, můžete se těšit na jejich svůdná těla. Pokud vás zajímají více mobilní telefony, než vnady holywoodských hvězd, přijdete si taky na své. Ostatně, těžko říci, kdo bude ve filmu větší hvězdou – pro někoho to bude Sony Ericsson T610, pro někoho zase krásné herečky. Jak tomu bude u vás?

Diskuze (6) Další článek: Nahlédněte do hlubin iPAQovy duše

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ostatní, Ericsson, Sony Ericsson T610, Son

Určitě si přečtěte