Sony Ericsson T68i v limitované edici

Souběžně s premiérou filmu o agentu 007 se na trh dostává limitovaná edice mobilu Sony Ericsson T68i. Kromě samotného mobilu získáte i několik věcí navrch.
Sony Ericsson T68i v limitované edici

Klepněte pro větší obrázek

Je veřejným tajemstvím, že James Bond si oblíbil značku Sony Ericsson. Již v předešlých dílech ovládal svůj automobil telefonem značky Ericsson a nyní se objeví v nejnovějším snímku Die Another Day s dvojicí mobilů T68i a P800. Přes nepopiratelné kvality obou mobilů musíme konstatovat, že agent 007 neměl moc na výběr – sponzorem filmu je právě Sony Ericsson.

Souběžně s filmem je k dispozici limitovaná série mobilu Sony Ericsson T68i –tzv- Bond pack. Správně tušíte, že hlavní pozornost je věnována filmu. Telefon T68i se objeví ve stejné barevné kombinaci jako jeho předchůdce Ericsson T68 a v krabici naleznete jako bonus další maličkosti s filmovou tématikou. V různých státech, kde se limitovaná edice mobilu prodává, nabízejí trochu odlišnou výbavu. Společné je pouze vnitřní vybavení mobilu – naleznete zde připravené MMS zprávy, vyzvánění, spořiče displejů nebo tapety na pozadí a to vše tématicky zaměřené na poslední snímek o agentu 007.

Rozdíly se projevují v přibalených dárečcích. V balení můžete objevit například CD single s ústřední melodií filmu, tématické hrací karty nebo také dvě vstupenky na kina – na jaký film? Můžete hádat. Jinde je nadílka bohatší, počet dárečků rozšíří CD s demo hrou 007 Nightfire od společnosti EA Games a triko s motivem filmu. A tak bychom mohli pokračovat dál a dál. Jen pro představu – jinde přidávají podložku po myš …

Nemáme informace o tom, že bychom se podobnou limitovanou edicí SE T68i měli setkat i u nás. Ale necháme překvapit – Vánoce se blíží.

Diskuze (17) Další článek: Jak (ne)kupovat použitý mobil

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Sony Ericsson T68i, Limit, Son

Určitě si přečtěte