Sony Ericsson uvedl nové příslušenství

Na dnešní tiskové konferenci představil Sony Ericsson Bluetooth bondovku s MP3 přehrávačem či datovou PC kartu, která podporuje GPRS, HSCSD a Wi-Fi.
Sony Ericsson uvedl nové příslušenství

PC karta pro bezdrátový internet

Sony Ericsson uvedl další model námi již testované datové PC karty GC 75, která je určena pro připojení k internetu přes GPRS nebo HSCSD. Novinka se jmenuje GC 79 a navíc kromě GPRS a HSCSD modemu disponuje i připojení k Wi-Fi síti, maximální přenosová rychlost je 11 Mb za sekundu. V tiskové zprávě se neuvádí, zda bude karta podporovat i volání, vzhledem k tomu, že GC 75 tuto funkci nemá, nepředpokládám, že by se v tomto modelu objevila.

GC 79 je tedy přímou konkurencí pro kartu Nokia D211, která je na českém trhu už nějaký ten pátek za poměrně příznivou cenu. Právě cena staršího GC 75 odsoudila tento model k neprodejnosti, doufejmě tedy, že se u GC 79 nebude historie opakovat. V Evropě by měla být karta dostupná v druhém čtvrtletí, čili už do několik měsíců.

Klepněte pro větší obrázek

Bluetooth hansdfree s MP3 přehrávačem

Další příslušenství už patří do jiného soudku. HBM-30 je „hudební“ Bluetooth handsfree, které kromě běžné bondovky plné také roli přehrávače hudby. Přehrává formáty MP3 a ATRAC3, hudební soubory ukládá na firemní paměťovou kartu Memory Stick Duo. Když přijde hovor, hudba se zastaví, a jakmile jej vyřídíte, začne zase hrát; to je klasická funkce těchto kombinovaných zařízení. Na displeji HBM-30 se je v případě hovoru vidět číslo volajícího, pokud nikdo nevolá, vidíte název písničky.

Na trhu bude tato bondovka v průběhu druhé poloviny tohoto roku a bude se dodávat s 64MB paměťovou kartou, což je dostatečné množství pro uložení celého alba. 

Klepněte pro větší obrázek

Programy pro P800 v online obchodě

Majitele Sony Ericssonu P800 jistě potěší nový internetový obchod s aplikacemi pro tento komunikátor na adrese  www.SonyEricsson.com/handango. Již z názvu je patrné, že tento obchod vzniknul ve spolupráci se známým shopem www.handago.com, kde lze koupit a případně stáhnout dema pro všechny typy kapesních počítačů, komunikátorů a chytrých mobilů.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson

3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Aki 25. 8. 2003 16:37:47
    JJ, do toho MP3 přehrávače bych šel, záleží na ceně
  • bj - Josef Burda 6. 3. 2003 1:08:30
    Tak ta bondovka je vážně sqělá, těším se ... jen aby cena nebyla někde...
  • Slim Shady 4. 3. 2003 23:26:39
    tá bondovka rulez,...
Určitě si přečtěte

Recenze Essential PH-1: „Zkouší vystoupit z řady, ale...“

Recenze Essential PH-1: „Zkouší vystoupit z řady, ale...“

** Essential Phone od Andyho Rubina jde konečně do prodeje ** Zahraniční redakce oslovil nejen svým futuristickým vzhledem ** Špičkovou výbavu přitom nabídne za velmi sympatickou cenu **

Včera | Miksa Martin | 15

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

První smartphone slaví 23 let. Některé jeho triky používáme dodnes

** Uměl neuvěřitelné věci, nebyl drahý, přesto díru do světa neudělal ** Simon měl některé prvky, které dodnes používají moderní smartphony ** Začal se prodávat v létě 1994, tedy před 23 lety

22.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 2

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

Letošním cenám EISA kraluje Huawei. Smartphone roku má Samsung

** Evropské ceny odborníků na spotřební elektroniku mají své vítěze ** V mobilní sekci převládá Huawei, nejcennější trofej získal Samsung ** Ceny také objevují jednu neznámou značku

22.  8.  2017 | Láska Jan


komerční sdělení

Komerční sdělení