Sony Ericsson Z1010: předběhl dobu (přehled článků)

Siemens S65: starý S55 za něj nevyměním - Motorola Razr V3: budeme nejtenčí na celém světě - Jak telefonovat se slevou: kompletní přehled. Jako obvykle je tu pro vás přehled neúspěšnějších článků minulého týdne.
Sony Ericsson Z1010: předběhl dobu (přehled článků)
Sony Ericsson Z1010: předběhl dobu (recenze pro znalce)
Když Sony Ericsson před rokem a půl představil mobilní telefon Z1010, byla to událost. Však posuďte: mobil zvládá UMTS, má dvě (!) digitální kamery, Bluetooth, paměťovou kartu... Možná se ho vůbec nedočkáme, recenzi si ale určitě zaslouží.

Crash test: vyzkoušeli jsme odolnost mobilních telefonů
Před několika měsíci jsme pro časopis Mobility provedli první crash test mobilních telefonů. Slíbili jsme, že ho po čase vydáme i na MobilManii a k článku nyní přidáváme i bonus: video, které dokumentuje průběh testů.

Siemens S65: starý S55 za něj nevyměním (delší zkušenosti)
Siemens S65 je nástupce dnes už stařičkého modelu S55. Má větší displej, podporu paměťových karet a fotoaparát s vysokým rozlišením. Přesvědčí tím ale stávající uživatele modelu S55, aby jej vyměnili za novinku? Přečtěte si rozsáhlý článek s uživatelskými zkušenostmi.

Motorola Razr V3: budeme nejtenčí na celém světě (živé fotky a první dojmy)
Motorola Razr V3 je unikátní telefon. Jde totiž o véčko s tloušťkou necelých 14 milimetrů, které má kovové kryty a vyleptanou klávesnicí. Připravili jsme článek s prvními dojmy a doplnili jej rozsáhlou fotogalerií.

Srovnání všech mobilů: cena vzhledem k funkcím
Nenabídne levnější mobil stejné funkce jako dražší? Jaké telefony jsou nejlepší v cenové kategorii, která je pro mě dostupná? Který mobil má největší užitnou hodnotu? Odpovědi na tyto a další otázky dostanete z přehledných a aktuálních grafů.

Nokia 9300 na vlastní oči
Nokia včera představila nový komunikátor 9300. Přímo v den světové premiéry jsme si ho mohli okoukat a osahat na tiskové konferenci, která se konala v Praze. Poslyšte tedy, co se urodilo ve finských lesích.

Jak telefonovat se slevou: kompletní přehled
Eurotel dnes spouští novou službu Star, se kterou lze na libovolné číslo volat se slevou 20 %. Podobné nabídky najdeme i u ostatních operátorů; abyste ale mohli volat levněji, musíte o nich vědět. Připravili jsme proto kompletní přehled služeb, se kterými můžete při telefonování ušetřit.

Návod pro každého: jak na internet přes GPRS
I když se GPRS v záplavě rychlých připojení k internetu začíná ztrácet, stále jsou mezi uživateli noví zájemci o tuto technologii. A právě pro ně je tu užitečný návod, jak GPRS připojení zprovoznit.

Srovnání cen s cizinou: Češi telefonují nejlevněji
T-Mobile neuvedl nové tarify Relax jen tak pro nic za nic. Stejně pojmenované programy totiž najdeme i v jeho ostatních sítích: v Německu, Anglii, Maďarsku, Nizozemsku. Podívejte se, kolik stojí volání v cizině. Český T-Mobile je většinou nejlevnější ze všech.

Dva nové Samsungy: levné véčko bez antény a hubený klasik
Samsung nedávno představil dva nové mobily nižší střední třídy. Véčko bez antény s označením SGH-X460 a telefon klasické koncepce SGH-X120. Novinky doplňují už tak poměrně širokou nabídku Samsungu.

Váš názor Další článek: Můj mobil: Philips 530

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ostatní, Ericsson, Motorola Razr, Motorola Razr V3, Nokia 9300, Siemens S65, Sony Ericsson Z1010, Son, Přehled, Libovolné číslo

Určitě si přečtěte