Sony vaří bez drátů. Základem je top model, přimíchá se sport a pocukruje nižší cenou

Zcela nová, zcela bezdrátová. Sluchátka Sony WF-SP800N berou to nejlepší z etalonu třídy, modelu Sony WF-1000XM3, zachovávají aktivní potlačení hluku, vylepšují některá slabší místa a přitom mají nižší cenovku. Jaká bude kvalita zvuku, ukáže až recenze...

Špuntová sluchátka s dotykovým touchpadem na vnější straně mají sportovnější design, což dokládá i volitelné vzpěra pro lepší upevnění do ucha při razantnějším pohybu. Hodit se bude i zvýšená odolnost proti vodě podle stupně krytí IP55, což v praxi znamená, že si nemusíte lámat hlavu s potem nebo deštěm (ale před sprchou už je raději sundejte).

Sony použilo stejný čip jako u vlajkového modelu WF-1000XM3. Můžete se tedy těšit na vynikající aktivní potlačení hluku (ANC), včetně režimu Ambient Sound. Praktická bude také chytrá úprava zvuku na základě prováděné činnosti. Sedíte a pracujete v kanceláři? Sluchátka sama odhluční okolí. Cvičíte? Zvýrazní se basy. Jdete si zaběhat? Uslyšíte čistě zvuky z okolí. Nechybí ani režimy Extra Bass nebo 360 Reality audio pro prostorový zvuk.

Špičková je výdrž sluchátek, která při zapnutém ANC vydrží až 9 hodin, dalších 9 hodin získáte z nabíjecího pouzdra. Bez ANC výdrž vyskočí na 13 resp. 26 hodin. Díky rychlonabíjení přitom stačí 10 minut a získáte 60 minut poslechu. Sluchátka připojíte Androidu i iOS, u obou je dostupná aplikace Sony Headphones Connect, k ovládání lze využít i hlasové asistenty Amazon Alexa či Google Assistant.

Sony WF-SP800N půjdou do prodeje v červenci za 5 499 Kč. Tedy cca o 1000 Kč méně, než vlajkový model. Na výběr budou v černé, bílé nebo modré barevné variantě. 

Váš názor Další článek: Čas na vylepšená áčka! Známe specifikace připravovaného Samsungu Galaxy A21s

Témata článku: Sony, Android, Příslušenství, iOS, Bezdrátová sluchátka, Amazon Alexa, Google Assistant, Aktivní potlačení hluku, Sluchátka, ANC, Zcela bezdrátová sluchátka, True wireless, Top model, Sony WF, Son, Sony Headphones Connect, Drát, Africký národní kongres, Zvuk, Sluchátko, Model, Nízká cena, Vlajkový model, Zak


Určitě si přečtěte