Soutěž o 2× LG Optimus L9: kdo hledá, najde

Čas pro všechny soutěživé mobilmaniaky! Spolu s LG pro vás máme dva smartphony LG Optimus L9. Získají je dva nejrychlejší hledači.
Soutěž o 2× LG Optimus L9: kdo hledá, najde

MobilMania si pro vás opět po čase připravila lákavou soutěž. Partnerem soutěže je společnost LG Electronics CZ a protože jsme web o mobilech, hrát budeme o dva zbrusu nové smartphony LG Optimus L9.

Klepněte pro větší obrázek

Abyste jeden ze smartphonů LG získali, budete muset prokázat, že náš web navštěvujete pravidelně a díky tomu víte, kde co hledat. Výhodu budou mít ti, kdo jsou na našich stránkách jako doma, ale ani ostatní nejsou ze hry předem diskvalifikováni. V průběhu soutěže budeme dávat nápovědy.

Klepněte pro větší obrázek

Vaším úkolem bude v průběhu pěti soutěžních dní od 22. do 26. března včetně, hledat na našich stránkách soutěžní kódy. Ty budou v podobě shluků písmen a číslic rozmístěny někde na webu. Abyste to neměli tak těžké a nemuseli prohledávat všechny sekce, každý den vložíme jeden kód do jednoho článku nebo bleskovky, které vznikly v tomto roce. To znamená, že kód najdete vždy pouze v článku s letopočtem 2013.

LG Optimus L9

LG Optimus L9 je vyvážený smartphone s Androidem a 4,7" dotykovým displejem. Vyniká elegantním designem, dobrou odladěností systému a rozumným výkonem zajišťovaným dual-core procesorem. Více se dočtete v naší recenzi.

Kód bude do článku umístěn vždy o půlnoci na začátku každého soutěžního dne a ve stejném článku zůstane uschován po celou dobu soutěže. To aby se mohli soutěže zúčastnit i ti, kteří ji nezaregistrují hned od začátku. Všechny kódy si pečlivě zaznamenejte, budete je potřebovat ke splnění Finálního úkolu.

Klepněte pro větší obrázek 
Soutěžní kód bude zvýrazněn červenou barvou a najdete ho kdekoli v článku

V průběhu všech pěti soutěžních dní bude kdykoli během dne v tomto článku zveřejněna Denní nápověda, která vám usnadní hledání kódu na daný den. Další soutěžní den však na rozdíl od soutěžního kódu nápověda zmizí. Poslední pátý den soutěže se na tomto místě kromě Denní nápovědy objeví v libovolném čase i Hlavní nápověda, bez které nebude možné soutěž dokončit.

Po úspěšném splnění Finálního úkolu daného Hlavní nápovědou a současném potvrzení souhlasu s pravidly soutěže, získají první dva nejrychlejší soutěžící smartphone LG Optimus L9. Soutěžit mohou pouze registrovaní a přihlášení čtenáři.

Pravidla soutěže v kostce:

  1. Zaregistrujte se a přihlaste svým uživatelským jménem (nebo přes OpenID, mojeID či Facebook) na stránky MobilMania.cz.
  2. Ve dnech 22. až 26. března hledejte v článcích z roku 2013 soutěžní kódy v podobě krátkých řetězců písmen a číslic.
  3. Denní nápovědy umístěné v tomto článku vám usnadní hledání, nejsou však pro průběh soutěže nezbytné.
  4. V poslední soutěžní den vyjde v tomto článku nezbytná Hlavní nápověda, která vás navede na to, co s kódy udělat.
  5. První dva soutěžící, kteří nejrychleji splní požadovaný Finální úkol, získají telefon LG Optimus L9.
  6. Soutěž podléhá Všeobecným pravidlům soutěží webových stránek Mladé fronty.

Soutěž ukončena!

Výsledky soutěže naleznete zde.

Diskuze (340) Další článek: Výrobce tabletů Archos zkusí štěstí ve smartphonech

Témata článku: LG, Soutěže, LG Optimus, LG Optimus L9, Rozumný výkon, Soutěž, Vyvážený smartphone


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31