Soutěž s novým telefonem OUKITEL K10000 Pro jde do druhého kola

Minulý týden, Oukitel vyhlásil soutěž “Uhodni otázku – vyhraj dárek” která se týkala rychlosti nabíjení nového přístroje K10000 Pro.
Soutěž s novým telefonem OUKITEL K10000 Pro jde do druhého kola

Tisíce uživatelů poslalo odpovědi na dvě otázky. Oukitel K10000 Pro je oficiálně online a proto se přesouvá hra do druhého kola. Zde jsou správné odpovědi.

První otázka: Za jak dlouho se plně nabije K10000 pro 12V/2A nabíječkou.

Inženýři v OUKITEL toto testovali s posledním softwarem ve vypnutém stavu a výsledek je 2 hodiny a 20 minut. Je to neuvěřitelné, ale je to pravda, která Vám dává svobodu používat zařízení dalších několik dnů.

Nicméně, marketingový tým stanovil ve hře podmínku, že se bude počítat nabíjení v zapnutém stavu a s vloženou sim kartou. To je vlastně normální stav, který budeme každý den používat. Ve videu je vidět, že za 2 hodiny a 20 minut byl telefon nabit na 93% a o dalších 10 minut později do plné kapacity. Takže ti kdo odpověděli 2 a půl hodiny mají šanci získat odměnu.

Druhá otázka: Kolik iPhonů může být pomocí K10000 Pro nabito?

Vzhledem k tomu, že K10000 Pro během nabíjení druhého zařízení také spotřebuje nějakou energii, nedá se to vypočítat prostým plus a mínus. V návaznosti na test, po nabití iPhonu 7 Plus, který má kapacitu baterie 2910mAh, zůstalo K10000 Pro 48% baterie a druhý Iphone 7 Plus zvládl nabít na 93% a pak se vypnul.

Hra Uhodni dvě otázky –získej dárek dále pokračuje s novými dvěma otázkami. Jak dlouho K10000 Pro zvládne přehrávání FHD videa se střední hlasitostí a středně nastaveným jasem displeje? A druhá otázka. Kolik procent baterie zůstane při hraní hry po dobu jedné hodiny. Můžete odpovídat do 6. Června. 

Další článek: Nový displej od Samsungu pro virtuální realitu má 3,5× více pixelů, než Oculus Rift