Soutěž: za jedno video nebo fotku dva lístky na koncert

Stačí jedno video nebo fotka z mobilu a dva lístky na koncert kapel Kryštof a Peha mohou být vaše. Můžete si přitom vybrat, ve kterém městě koncert v rámci turné Rubikon Tour 2006 navštívíte. Odměníme čtyři nejlepší díla!
Soutěž: za jedno video nebo fotku dva lístky na koncert

Natočte se svým mobilem krátké video na téma „ženy“ nebo vyfotografujte snímek se stejným tématem. Své dílo nám ještě dnes zašlete a máte velkou šanci k zisku dvou lístků na atraktivní koncert kapel Kryštof a Peha. Můžete si přitom vybrat nejbližší město, kam se na koncert budete chtít vydat.

Tuto soutěž jsme vyhlásili minulý čtvrtek a podle předpokladů jsme již včera měli vyhlásit vítěze. Podle zkušeností s první „videosoutěží“ na téma horor jsme očekávali velký zájem a hromadu zajímavých videí i tentokrát. Jak nám ukázaly statistiky čtenosti, zájem o soutěž byl velký, ale bohužel jen pasivní. Téma „ženy“ se zřejmě ukázalo jako příliš záludné a obtížné na zpracování.

Proto jsme se rozhodli soutěž ještě o den prodloužit a dát šanci i čtenářům, kteří natáčet video se svým telefonem nemohou, případně si na natáčení videa netroufají. Do soutěže proto nově zařadíme i fotografie pořízené mobilním telefonem na stejné téma. Hodnotíme především tvůrčí nápad, nikoli technickou kvalitu snímků.

Soutěž ukončíme dnes o půlnoci a vítěze vyhlásíme hned zítra.


Pravidla

Ve spolupráci se společností Sony Ericsson jsme připravili soutěž pro kreativní čtenáře. Vlastníte-li mobilní telefon s možností natáčet video, pořiďte jím záznam v délce šedesáti sekund a pošlete na níže uvedený e-mail. Nově můžete posílat i fotografie pořízené mobilem. Protože se hraje o vstupenky na koncert skupiny Kryštof, tématem jsou ŽENY, podle stejnojmenné písničky z prvního oficiálního alba kapely.

Rozhodně se však neinspirujte videoklipem a natáčejte volné příběhy a scénky podle vlastních nápadů. Jako vždy: fantazii se meze nekladou. Konkrétní pojetí a zpracování je čistě na vás, jediným technickým omezením je maximální délka 60 s nebo maximální velikost 6 MB. Pro fotografie platí jediné omezení - minimální velikost 640 × 480 bodů.

Tip: na dílka minulé soutěže na téma „horor“ se můžete podívat zde

Natočená videa a fotografie můžete poslat buď přímo z mobilu nebo ze svého počítače na e-mailovou adresu mujmobil@cpress.cz a to jen do dnešní půlnoci (úterý 7. listopadu). Do e-mailu napište název videa a hlavně svoje jméno a adresu, na kterou můžeme poslat výhru. Pokud bude jméno a adresa v e-mailu chybět, vzdává se tím soutěžící nároku na výhru. Získané údaje slouží pouze pro potřebu soutěže, nebudou poskytnuty třetím stranám.

Během zítřka pak soutěž vyhodnotíme a vyhlásíme čtyři výherce, jejichž díla nám přijdou jako nejvydařenější. Hodnotíme především originální nápad a celkový tvůrčí přístup autora, nikoli technickou kvalitu.

Podmínky v bodech:

  • video nebo fotografie musí být na téma ŽENY
  • video musí být pořízeno mobilním telefonem (úpravy jsou povoleny)
  • fotografie nesmí být dodatečně upravovány
  • omezení: maximální délka videa 60 sekund nebo velikost 6 MB
  • formát videa: 3GP nebo MP4
  • zaslat na e-mailovou adresu mujmobil@cpress.cz a přidat jméno a adresu pro zaslání výhry
  • poslední termín pro zaslání je úterý 7. listopadu včetně, tedy až do půlnoci
  • video nesmí obsahovat vulgární, erotické nebo dokonce protizákonné činy
  • autoři nejlepších čtyř videí budou odměněni cenami
  • vyhlášení soutěže proběhne ve středu 8. listopadu

Ceny

Na čtyři nejšikovnější tvůrce čekají dvě vstupenky na koncert turné kapely Kryštof s názvem Rubikon Tour 2006. Celkem je tedy ve hře osm lístků, výherci si budou moci vybrat město, ve kterém se na Kryštofy a Pehu půjdou podívat. Ceny do soutěže věnovala společnost Sony Ericsson.

Tip: více informací k turné hledejte na stránkách Sony Ericsson On Air

 

Váš názor Další článek: Symbian S60: aplikace, které využije každý

Témata článku: Ostatní, Koncert, Soutěž, Jediné omezení


Určitě si přečtěte

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113