Speciální akce našich operátorů na prázdniny: jaká z nich je nejlepší?

Stejně jako před Vánoci i před prázdninami operátoři chystají zákazníkům malé dárky. Jeden mobil za vysvědčení, další slevu na roaming a jiný zase levnější textové zprávy a WAP. Všechny speciální nabídky na jednom místě.
Speciální akce našich operátorů na prázdniny: jaká z nich je nejlepší?
Stejně jako před Vánoci i před prázdninami operátoři chystají zákazníkům malé dárky. Jeden mobil za vysvědčení, další slevu na roaming a jiný zase levnější textové zprávy a WAP. Máme všechny nabídky na jednom místě.

Jako první přišel se svou prázdninovou nabídkou Eurotel. Pokud si koupíte kupony v hodnotách 300, 500, 1000 a 2000 korun (musí být všechny), dostanete zdarma na provolání 500 Kč z roamingu. Tato nabídka platí samozřejmě jen pro stávající nebo nové majitele předplacené karty Go. V reálu tedy za 3800 Kč dostanete 500 Kč, které možná protelefonujete – museli byste o prázdninách jet do zahraničí. Sleva tedy není tak úplně plošná, jak se zdá. A s tím Eurotel zřejmě počítá, na druhou stranu nelze předpokládat nějaký větší úspěch této akce.

Více informací o této nabídce najdete v našem květnovém článku.

Poté (oficiálně včera) přišel Paegas se svojí slevou na nákup nové sady Twist. Sleva není velká, jen 15 procent, ale i to potěší. Má to ale háček – musíte donést k prodejci sad vysvědčení, údajně ale nemusíte být jeho majitelem a navíc nemusí být z toho roku. Protože někteří prodejci dávají i obecné slevy, na sadu pak může být sleva 20 případně i 25 procent.

Celý článek o této novince jsme zveřejnili už minulý týden.

Poslední přišel se svou troškou do mlýna Oskar. Ten do 15. září (jeho nabídka tak trvá nejdéle) zlevnil textovky, které pošlete z mobilu Oskar na mobil Oskara, na 77 haléřů. Tato sleva se týká všech standardních tarifů a Oskarty. Proč ne i ostatních tarifů? To je prosté – Dohoda s Oskarem i Slyším Vás mají textovky levnější i bez slevy, takže tam by to bylo naopak zdražení. A aby toho nebylo málo, zlevnil se i WAP, a to na 77 haléřů za minutu. S takovou cenou už WAP stojí za vyzkoušení, že?

K článku o slevě u Oskara se u nás rozvinula velmi zajímavá a dlouhá diskuse.

Nejlepší nabídku má podle našeho názoru Oskar. Je plošná, tj. může ji využít každý zákazník Oskara, jak na tarifu, tak na Oskartě. Nejvíce ji ocení majitelé Oskaret, kteří mají textovku běžně za 2,10 Kč; pokud tedy žijete převážně z textovek, budete mile překvapeni celkovou útratou. Navíc, pokud dobijete 15stovkovým kuponem, budete textovky jakoby posílat za 64 haléřů. To jde, ne?

A co vy? Která nabídka se vám líbí nejvíc? Hlasujte na titulní straně MobilManie.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Akce

28 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Roman 17. 7. 2001 19:31:18
    Bezesporu nejlepší nabídku má Oskar.Je plošná pro všechny zákazníky, což...
  • Dagmar 17. 7. 2001 19:31:18
    Rozhodné Oskar je nejlepší sms za 77haléřů to je přání každého kdo hodně...
  • Jan 17. 7. 2001 19:31:18
    S oskartou 1850 vychazi prazdninovy WAP na 37.46 za hodinu. Jeste k tomu v...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14


komerční sdělení

Komerční sdělení