Speciální akce našich operátorů na prázdniny: jaká z nich je nejlepší?

Stejně jako před Vánoci i před prázdninami operátoři chystají zákazníkům malé dárky. Jeden mobil za vysvědčení, další slevu na roaming a jiný zase levnější textové zprávy a WAP. Všechny speciální nabídky na jednom místě.
Speciální akce našich operátorů na prázdniny: jaká z nich je nejlepší?
Stejně jako před Vánoci i před prázdninami operátoři chystají zákazníkům malé dárky. Jeden mobil za vysvědčení, další slevu na roaming a jiný zase levnější textové zprávy a WAP. Máme všechny nabídky na jednom místě.

Jako první přišel se svou prázdninovou nabídkou Eurotel. Pokud si koupíte kupony v hodnotách 300, 500, 1000 a 2000 korun (musí být všechny), dostanete zdarma na provolání 500 Kč z roamingu. Tato nabídka platí samozřejmě jen pro stávající nebo nové majitele předplacené karty Go. V reálu tedy za 3800 Kč dostanete 500 Kč, které možná protelefonujete – museli byste o prázdninách jet do zahraničí. Sleva tedy není tak úplně plošná, jak se zdá. A s tím Eurotel zřejmě počítá, na druhou stranu nelze předpokládat nějaký větší úspěch této akce.

Více informací o této nabídce najdete v našem květnovém článku.

Poté (oficiálně včera) přišel Paegas se svojí slevou na nákup nové sady Twist. Sleva není velká, jen 15 procent, ale i to potěší. Má to ale háček – musíte donést k prodejci sad vysvědčení, údajně ale nemusíte být jeho majitelem a navíc nemusí být z toho roku. Protože někteří prodejci dávají i obecné slevy, na sadu pak může být sleva 20 případně i 25 procent.

Celý článek o této novince jsme zveřejnili už minulý týden.

Poslední přišel se svou troškou do mlýna Oskar. Ten do 15. září (jeho nabídka tak trvá nejdéle) zlevnil textovky, které pošlete z mobilu Oskar na mobil Oskara, na 77 haléřů. Tato sleva se týká všech standardních tarifů a Oskarty. Proč ne i ostatních tarifů? To je prosté – Dohoda s Oskarem i Slyším Vás mají textovky levnější i bez slevy, takže tam by to bylo naopak zdražení. A aby toho nebylo málo, zlevnil se i WAP, a to na 77 haléřů za minutu. S takovou cenou už WAP stojí za vyzkoušení, že?

K článku o slevě u Oskara se u nás rozvinula velmi zajímavá a dlouhá diskuse.

Nejlepší nabídku má podle našeho názoru Oskar. Je plošná, tj. může ji využít každý zákazník Oskara, jak na tarifu, tak na Oskartě. Nejvíce ji ocení majitelé Oskaret, kteří mají textovku běžně za 2,10 Kč; pokud tedy žijete převážně z textovek, budete mile překvapeni celkovou útratou. Navíc, pokud dobijete 15stovkovým kuponem, budete textovky jakoby posílat za 64 haléřů. To jde, ne?

A co vy? Která nabídka se vám líbí nejvíc? Hlasujte na titulní straně MobilManie.

Diskuze (28) Další článek: Sendo Z100: mobil a počítač s barevným displejem

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Akce, Prázdniny, Speciál, Operátor, Speciální akce


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34