Speciální akce našich operátorů na prázdniny: jaká z nich je nejlepší?

Stejně jako před Vánoci i před prázdninami operátoři chystají zákazníkům malé dárky. Jeden mobil za vysvědčení, další slevu na roaming a jiný zase levnější textové zprávy a WAP. Všechny speciální nabídky na jednom místě.
Speciální akce našich operátorů na prázdniny: jaká z nich je nejlepší?
Stejně jako před Vánoci i před prázdninami operátoři chystají zákazníkům malé dárky. Jeden mobil za vysvědčení, další slevu na roaming a jiný zase levnější textové zprávy a WAP. Máme všechny nabídky na jednom místě.

Jako první přišel se svou prázdninovou nabídkou Eurotel. Pokud si koupíte kupony v hodnotách 300, 500, 1000 a 2000 korun (musí být všechny), dostanete zdarma na provolání 500 Kč z roamingu. Tato nabídka platí samozřejmě jen pro stávající nebo nové majitele předplacené karty Go. V reálu tedy za 3800 Kč dostanete 500 Kč, které možná protelefonujete – museli byste o prázdninách jet do zahraničí. Sleva tedy není tak úplně plošná, jak se zdá. A s tím Eurotel zřejmě počítá, na druhou stranu nelze předpokládat nějaký větší úspěch této akce.

Více informací o této nabídce najdete v našem květnovém článku.

Poté (oficiálně včera) přišel Paegas se svojí slevou na nákup nové sady Twist. Sleva není velká, jen 15 procent, ale i to potěší. Má to ale háček – musíte donést k prodejci sad vysvědčení, údajně ale nemusíte být jeho majitelem a navíc nemusí být z toho roku. Protože někteří prodejci dávají i obecné slevy, na sadu pak může být sleva 20 případně i 25 procent.

Celý článek o této novince jsme zveřejnili už minulý týden.

Poslední přišel se svou troškou do mlýna Oskar. Ten do 15. září (jeho nabídka tak trvá nejdéle) zlevnil textovky, které pošlete z mobilu Oskar na mobil Oskara, na 77 haléřů. Tato sleva se týká všech standardních tarifů a Oskarty. Proč ne i ostatních tarifů? To je prosté – Dohoda s Oskarem i Slyším Vás mají textovky levnější i bez slevy, takže tam by to bylo naopak zdražení. A aby toho nebylo málo, zlevnil se i WAP, a to na 77 haléřů za minutu. S takovou cenou už WAP stojí za vyzkoušení, že?

K článku o slevě u Oskara se u nás rozvinula velmi zajímavá a dlouhá diskuse.

Nejlepší nabídku má podle našeho názoru Oskar. Je plošná, tj. může ji využít každý zákazník Oskara, jak na tarifu, tak na Oskartě. Nejvíce ji ocení majitelé Oskaret, kteří mají textovku běžně za 2,10 Kč; pokud tedy žijete převážně z textovek, budete mile překvapeni celkovou útratou. Navíc, pokud dobijete 15stovkovým kuponem, budete textovky jakoby posílat za 64 haléřů. To jde, ne?

A co vy? Která nabídka se vám líbí nejvíc? Hlasujte na titulní straně MobilManie.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Akce, Speciální akce, Prázdniny, Operátor

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

Black Friday: Slevy už dávno neplatí jen v pátek [přehled akcí]

Black Friday: Slevy už dávno neplatí jen v pátek [přehled akcí]

** Nákupní šílenství Black Friday letos začíná už několik dní dopředu. ** V tomto článku budou přibývat zajímavé akce, na které narazíme. ** Účastní se české e-shopy, ale nezapomeneme ani na Čínu.

24.  11.  2017 | Kůžel Filip | 56