Speciální akce našich operátorů na prázdniny: jaká z nich je nejlepší?

Stejně jako před Vánoci i před prázdninami operátoři chystají zákazníkům malé dárky. Jeden mobil za vysvědčení, další slevu na roaming a jiný zase levnější textové zprávy a WAP. Všechny speciální nabídky na jednom místě.
Speciální akce našich operátorů na prázdniny: jaká z nich je nejlepší?
Stejně jako před Vánoci i před prázdninami operátoři chystají zákazníkům malé dárky. Jeden mobil za vysvědčení, další slevu na roaming a jiný zase levnější textové zprávy a WAP. Máme všechny nabídky na jednom místě.

Jako první přišel se svou prázdninovou nabídkou Eurotel. Pokud si koupíte kupony v hodnotách 300, 500, 1000 a 2000 korun (musí být všechny), dostanete zdarma na provolání 500 Kč z roamingu. Tato nabídka platí samozřejmě jen pro stávající nebo nové majitele předplacené karty Go. V reálu tedy za 3800 Kč dostanete 500 Kč, které možná protelefonujete – museli byste o prázdninách jet do zahraničí. Sleva tedy není tak úplně plošná, jak se zdá. A s tím Eurotel zřejmě počítá, na druhou stranu nelze předpokládat nějaký větší úspěch této akce.

Více informací o této nabídce najdete v našem květnovém článku.

Poté (oficiálně včera) přišel Paegas se svojí slevou na nákup nové sady Twist. Sleva není velká, jen 15 procent, ale i to potěší. Má to ale háček – musíte donést k prodejci sad vysvědčení, údajně ale nemusíte být jeho majitelem a navíc nemusí být z toho roku. Protože někteří prodejci dávají i obecné slevy, na sadu pak může být sleva 20 případně i 25 procent.

Celý článek o této novince jsme zveřejnili už minulý týden.

Poslední přišel se svou troškou do mlýna Oskar. Ten do 15. září (jeho nabídka tak trvá nejdéle) zlevnil textovky, které pošlete z mobilu Oskar na mobil Oskara, na 77 haléřů. Tato sleva se týká všech standardních tarifů a Oskarty. Proč ne i ostatních tarifů? To je prosté – Dohoda s Oskarem i Slyším Vás mají textovky levnější i bez slevy, takže tam by to bylo naopak zdražení. A aby toho nebylo málo, zlevnil se i WAP, a to na 77 haléřů za minutu. S takovou cenou už WAP stojí za vyzkoušení, že?

K článku o slevě u Oskara se u nás rozvinula velmi zajímavá a dlouhá diskuse.

Nejlepší nabídku má podle našeho názoru Oskar. Je plošná, tj. může ji využít každý zákazník Oskara, jak na tarifu, tak na Oskartě. Nejvíce ji ocení majitelé Oskaret, kteří mají textovku běžně za 2,10 Kč; pokud tedy žijete převážně z textovek, budete mile překvapeni celkovou útratou. Navíc, pokud dobijete 15stovkovým kuponem, budete textovky jakoby posílat za 64 haléřů. To jde, ne?

A co vy? Která nabídka se vám líbí nejvíc? Hlasujte na titulní straně MobilManie.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Akce, Operátor, Prázdniny

Určitě si přečtěte

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

** Ano, takhle má vypadat evoluce iPhonu. ** Klasické dilema zda upgradovat nebo ještě počkat naboural iPhone X. ** Je levnější a má argumenty. Osmička je iPhone, který dává smysl.

12.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Michlovský Jakub | 131

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

Smart Tab N8: Konkurence spí, Vodafone podřimuje [recenze]

** Nový tablet od Vodafonu má 10palcový displej a podporuje LTE ** Konkurenční výhodou je téměř čistý Android 7.0 Nougat ** Na jedno nabití bez problémů vydrží i celý týden

29.  9.  2017 | Měchura Milan | 27


komerční sdělení

Komerční sdělení