Nejčerstvější spekulace o premiéře iPhonu 9. Počkáme si dva týdny

Aktualizováno 1. dubna:

Leaker Jon Prosser právě přišel s exkluzivní informací, že Apple interně schválil dubnovou premiéru iPhonu 9. Oficiálního představení by se tak měl dočkat ve středu 15. dubna, přičemž do prodeje půjde o týden později.


Původní článek z 31. března

Očekávaný iPhone 9 se sice nedočká vlastní keynote, ale podle náznaků je premiéra velmi blízko. Velcí američtí prodejci v čele s BestBuy totiž dle exluzivních informací 9To5Mac začínají naskladňovat příslušenství a ochranné kryty s tím, že do prodeje mohou být uvolněny nejdříve 5. dubna.

Vzhledem k tomu, že jde o neděli, určitě nepůjde o datum uvedení nového iPhonu, nicméně naskladňování naznačuje, že nový jablečný telefon je již za rohem. Podle 9To5Mac by jej Apple mohl uvést na webu dokonce už v tomto týdnu. Ostatně stejným způsobem před 2 týdny uvedl i nové iPady Pro. Podobný názor má i analytik a leaker Jon Prosser, podle jehož informací by měl být iPhone 9 představen přibližně v půlce dubna.

Kromě 4,7" iPhonu 9, jehož ochranný kryt byl dokonce zachycen na fotografii, by měla být zřejmě představena i větší 5,5" varianta, která se objevila v uniklém kódu iOS 14. Jak byly úniky přesné a jak se vůbec telefony budou jmenovat se dozvíme až s oficiálním uvedením od Applu.

Diskuze (45) Další článek: Fitness náramek Fitbit Charge 4: Poprvé s GPS, poprvé s češtinou

Témata článku: Apple, iPhone, Smartphony, iOS, Příslušenství, Spekulace, Jon Prosser, Telefony, Lidar, Apple iPhone SE (2020), Prodejce, Nejbližší den, Kryt, Jon, Uvedení, BestBuy


Určitě si přečtěte