Splashpower: revoluční nabíječka nejen pro mobily

Existuje několik druhů nabíječek pro mobilní zařízení. Splashpower je ovšem svým řešením takřka revoluční. Jedná se o speciální destičku, na kterou mobil jednoduše položíte a máte vystaráno.
Splashpower: revoluční nabíječka nejen pro mobily

Každému z nás se to již určitě stalo. Potřebujete ještě vyřídit pár minut hovoru a náhle se telefon proti vám postaví a rozhodne se, že dnes již sloužit nebude. Tak se jedině můžete rozčilovat, že jste si přes noc zapomněli dát telefon nabít na nabíječce. Jednoduše přijdete o elektrickou energii.

Obvykle v tuto chvíli si začnete zpytovat sami sebe, proč jste si ještě nepořídili náhradní nabíječku. Kdo se s tím má ale pořád nosit, když máte navíc ještě např. PDA, nebo BT handsfree, či jiné zařízení, které vyžaduje pravidelný přísun energie? Pro všechny z nás kteří hledají řešení se nabízí jedno univerzální. O co tedy jde?

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Splashpower vám nabije nejen váš telefon, ale také kapesní počítač a další mobilní zařízení

Řešení se jmenuje Splashpower. Jde o speciální destičku, která zřejmě nejvíc připomíná podložku k počítačové myši. Na ni jednoduše položíte zařízení, které potřebujete nabít. Potom jen stačí počkat, až bude úkon proveden. Jak je toto zařízení praktické, si určitě dovedete představit. Tento zajímavý výrobek pochází z Velké Británie a je patentován.

Ale jedno je nepochybné. Těším se, až bude zařízení dostupné, protože konečně se naučím hledat telefon jen na jednom místě. Také odpadá nutnost mít v zaměstnání, doma nebo kdekoli se pohybujete nepřehlednou změť kabelů a adaptérů. Něco podobného bych uvítal i v automobilu. Více podrobností naleznete na webu výrobce.

Diskuse: Co říkáte na tento zajímavý výrobek? Využili byste jej?

Diskuze (34) Další článek: Megačlánek: dlouhodobé zkušenosti s Nokií 7650

Témata článku: Příslušenství, Mobil, Zajímavý výrobek, Nabíječka

Určitě si přečtěte