Splashpower: revoluční nabíječka nejen pro mobily

Existuje několik druhů nabíječek pro mobilní zařízení. Splashpower je ovšem svým řešením takřka revoluční. Jedná se o speciální destičku, na kterou mobil jednoduše položíte a máte vystaráno.
Splashpower: revoluční nabíječka nejen pro mobily

Každému z nás se to již určitě stalo. Potřebujete ještě vyřídit pár minut hovoru a náhle se telefon proti vám postaví a rozhodne se, že dnes již sloužit nebude. Tak se jedině můžete rozčilovat, že jste si přes noc zapomněli dát telefon nabít na nabíječce. Jednoduše přijdete o elektrickou energii.

Obvykle v tuto chvíli si začnete zpytovat sami sebe, proč jste si ještě nepořídili náhradní nabíječku. Kdo se s tím má ale pořád nosit, když máte navíc ještě např. PDA, nebo BT handsfree, či jiné zařízení, které vyžaduje pravidelný přísun energie? Pro všechny z nás kteří hledají řešení se nabízí jedno univerzální. O co tedy jde?

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Splashpower vám nabije nejen váš telefon, ale také kapesní počítač a další mobilní zařízení

Řešení se jmenuje Splashpower. Jde o speciální destičku, která zřejmě nejvíc připomíná podložku k počítačové myši. Na ni jednoduše položíte zařízení, které potřebujete nabít. Potom jen stačí počkat, až bude úkon proveden. Jak je toto zařízení praktické, si určitě dovedete představit. Tento zajímavý výrobek pochází z Velké Británie a je patentován.

Ale jedno je nepochybné. Těším se, až bude zařízení dostupné, protože konečně se naučím hledat telefon jen na jednom místě. Také odpadá nutnost mít v zaměstnání, doma nebo kdekoli se pohybujete nepřehlednou změť kabelů a adaptérů. Něco podobného bych uvítal i v automobilu. Více podrobností naleznete na webu výrobce.

Diskuse: Co říkáte na tento zajímavý výrobek? Využili byste jej?

Témata článku: Příslušenství, Nabíječka, Mobil

Určitě si přečtěte

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

** Healbe GoBe 2 přináší na trh funkce, které nikdo jiný nenabízí ** Technologie Flow dokáže změřit přijaté kalorie automaticky ** Jako jeden z prvních vám GoBe 2 změří i krevní tlak

19.  10.  2017 | Měchura Milan | 16

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

** Takový výběr je jednoduchý, ale takový mobil pravděpodobně nechcete. ** Takže se zaměříme na výběr ochrany. Jaké pouzdro vybrat? ** Připravte se, že bez kompromisu to nepůjde.

8.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 20

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

4.  10.  2017 | Kůžel Filip | 4