Spočítejte si, jestli se vám nové tarify T-Mobilu vyplatí

Nabízíme vám ke stáhnutí aktuální verzi programu Tarify 2000, se kterým přesně zjistíte, jestli se vám nové tarifní programy T-Mobilu vyplatí.
Spočítejte si, jestli se vám nové tarify T-Mobilu vyplatí

Aplikace Tarify 2000 dokáže po zadání počtu protelefonovaných minut do jednotlivých sítí, počtu minut a kilobajtů utracených v rámci datových přenosů a počtu SMS a MMS přesně spočítat, který tarifní program z nabídky českých operátorů je nejvýhodnější.

Nabízíme vám ke stáhnutí čerstvě zaktualizovanou verzi 5.90, která již obsahuje právě představený tarif T-Mobile Student a nový tarif Home pro předplacené karty Twist. Aplikaci najdete v sekci Manuály a programy na MobilManii, můžete ji ale stáhnout také z domácí stránky programu www.tarify.info. Zde se navíc dozvíte i další informace.

Rychlá analýza

Do programu jsem zadal počáteční podmínky, které počítají s tím, že uživatel více volá do sítě T-Mobile. Na obrázcích je jasně vidět, že Student je nejvýhodnější tarif, který lze pro toto schéma pořídit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Je to ale ještě zajímavější: co kdybychom telefonovali jenom do sítě Eurotelu? Hle, i zde je Student ze všech českých tarifů nejvýhodnější.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Detailní analýzu nových programů, které T-Mobile představil na dnešní tiskové konferenci, připravujeme do zítřejšího vydání MobilManie.

Diskuze (7) Další článek: Aktuálně: T-Mobile a jeho nové tarify

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Tarify, Tarif, Mobil

Určitě si přečtěte