Stahujte zdarma: aplikace pro Windows Mobile

Zkuste nový ICQ klient PIGEON! Vyřešíme algebraické funkce, vylepšíme indikátor baterie a přidáme skvělou minutku.

PIGEON!

Za poněkud výstředním názvem se ukrývá nový ICQ messenger pro Windows Mobileplatformu. Zajímavý je především svým ovládáním ve stylu "finger-friendly" - optimalizací UI na ovládání lidským prstem. Program podporuje stáhnutelná barevná schémata a balíky smajlíků. Aplikace má i Today plug-in. Ke cti klienta je nutno připočíst také mírné hardwarové nároky. PIGEON! v pohodě běží již na 200MHz procesoru a z paměti si ukousne pouhých 500 kB. Klient není napsán v .NETu, takže k běhu není vyžadován. Ke spuštění stačí jižWindows Mobile 2003 a libovolný ARM procesor.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 4/5
Stáhnout 


 
PocketCAS

PocketCAS je volně šiřitelný interface pro open-source Albera System giac/xcas. xcas umožňuje řešit komplexní algebraické problémy (derivace netriviálních funkcí, diferenciální rovnice, ...). Má v zásobě i podporu řady problémů z lineární algebry (matice, ...). Na své si však přijdou i uživatelé zajímající se o statistické funkce a teorii čísel. PocketCAS kreslí i krásné grafy, a to dokonce i ve VGA rozlišení. Velikost programu je sice 2,7 MB, zato hardwarové nároky jsou zcela minimální - jakékoliv Pocket PC.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 5/5
Stáhnout 


 
WMMiniBattery

Jednoduchý, avšak velmi praktický a efektní doplněk každého majitele WM handheldu. O co se jedná? Jak napovídá jméno, WMMiniBattery aktivuje v horní části displeje 3 pixely tlustou (zde bude na místě spíše slovo "tenkou") čáru ukazující stav akumulátoru. Utilitka má zcela minimalistické nároky - 6 kB na její archiv ani Windows Mobile 2003jistě nejsou žádné krvavé požadavky. WMMiniBattery by však měl spolehlivě běhat i na WM 5/6strojích.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 3/5
Stáhnout 


 
TouchWatch

Program pracující pod .NETema přinášející do systému funkčnost timerů - odpočtových stopek. Timerů lze mít spuštěných i několik (max. 4) a s různými časovými údaji. Lze změnit obrázek na pozadí a WAVupozorňující na doběhnuvší stopky. Na finálních 00:00:00 uživatel dostane avízo také vibrací. I stopky TouchWatch lze ovládat velmi pohodlně jen prsty. ZIPnutý archiv s aplikací má 344 kB.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení: 3/5
Stáhnout 

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (4) Další článek: Nokia 6220 Classic: práce všeho druhu (test)

Témata článku: Windows, Aplikace, Smartphony, Software pro mobily, Zdarma, Časový údaj, Windows Mobile, Mobil


Určitě si přečtěte