Staňte se rockovou legendou pomocí telefonu

Navíc hra na motivy animovaného filmu Divoké vlny a legenda mezi PC hrami Counter Strike ve verzi pro mobily.

Je tu várka dalších mobilních her v Javě. V závěru článku se podívejte, jak zjistíte, zda váš telefon konkrétní hru podporuje, stáhněte si ji a můžete začít pařit. Doma, ve vlaku, ve frontě v supermarketu, prostě kdekoliv.

Guitar Legend – Get on Stage!

Konečně ta správná pařba pro všechny hudební maniaky! Ve vašich žilách koluje krev rockera, 6 strun je pro vás stejně nezbytných jako voda a vzduch a bez pořádného hudebního nářezu se neobejdete ani minutu. Staňte se kytarovou legendou, potřebovat k tomu budete pouze svůj mobil.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Ve hře Guitar Legend se ocitnete na rockovém koncertě, kde v roli kytaristy máte za úkol zahrát známé rockové melodie. Jako na každém profi koncertě by se vám to mělo podařit pokud možno bez přehmatů. Barevně označená kolečka na displeji vám napovídají, jaké tóny máte zahrát. Čekají vás tři stupně obtížnosti, na výběr máte osm rockových pecek a volný i kariérový mód. Teď už stačí jen vystoupit na pódium a vystřihnout riffy, za které by se nemusel stydět ani Jimmy Hendrix.

Guitar Legend:

 • SMS ve tvaru: CP HVMJU
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč

Micro Counter Strike

Legenda mezi PC hrami Couter Strike už byla několikrát převedena do mobilní podoby, ale tohle zpracování pod názvem Micro Counter Strike je zatím asi to nejlepší, co si můžete v mobilních podmínkách zahrát. Na výběr máte celkem 6 map a budete muset zastřelit 3 hlavní teroristy. Využít proti nepříteli můžete hned několik zbraní, mezi nimi i 4 rychlé (MP5, M4A1, AK47 a AWP odstřelovačku). Do vašeho protiteroristického vybavení samozřejmě patří i nůž, granát, neprůstřelná vesta a dva druhy nábojů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Fanoušci CS ocení mobilní verzi Micro Counter Strike ve chvílích, kdy zrovna nemají přístup ke svému PC. Ostatní by měli tuto napínavou 3D mobilní střílečku alespoň vyzkoušet, oceníte na ní především její povedené grafické zpracování.

Micro Counter Strike:

 • SMS ve tvaru: CP HKTFZ
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč

Divoké vlny (Surf’s Up)

Viděli jste stejnojmenný film? Potom vás určitě napadlo, že jeho perfektní animace si přímo říká o herní zpracování. Oficiální mobilní hra k filmu Divoké vlny je dobrodružná sportovní arkádovka ze světa surfingu a extrémních sportů. Zavede vás do období každoročního „memoriálu Velkého Zet pod záštitou Reggieho Belafonta“, který se koná v Antarktidě, největším surfařském ráji této planety. Patronem celého šampionátu je surfařská legenda Big Z.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Ve hře budete zavedeni na exotická surfařská místa v okolí ostrova Pin-guí, kde to můžete pořádně rozjet se známými postavami z filmu, a to včetně Codyho z Mražňákova, bezcitného šampiona Tanka nebo legendy Velkého Zet. Chyťte tu správnou vlnu a vydejte se mezi nadšené surfaře, kteří jsou připraveni riskovat všechno pro surfařskou slávu.

Divoké vlny:

 • SMS ve tvaru: CP HZNKS
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč

Sudden Strike ME

Další akční bojovka, která se inspirovala svým herním předchůdcem pro PC Sudden Strike. Užijte si válečné strategie s autentickým historickým prostředím a působivou hravostí. V mobilní hře Sudden Strike ME není svět nic jiného, než jedno velké bojiště. A vy jste v roli neohroženého generála samozřejmě v přední linii.

Klepněte pro větší obrázek

Hra nabízí rozsáhlé strategické možnosti a navíc je vyvedena ve kvalitní grafice, která vás rozhodně hned tak nepřestane bavit. Ocitnete se v samém centru realistických strategických bitev, které překvapí dokonce i ty nejnáročnější strategické experty. Válka pokračuje a dovést do vítězného konce ji můžete jedině vy.

Sudden Strike ME:

 • SMS ve tvaru: CP HMEWZ
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč


Doplňující informace

Hry jsou v češtině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03. KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. Příklad: STAHNU HCRWH 

Cena SMS je 3 Kč. Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 9:00–17:00).


Tip, jak hru stáhnout levněji

Zaujala vás některá hra, ale bojíte se vysokých poplatků za stažená data? Pro zákazníky Vodafonu a T-Mobilu máme malý trik, jak ušetřit. Stačí si pro přístup k wapu nastavit už téměř zapomenuté vytáčené připojení, u kterého je zpoplatněna doba připojení, nikoliv objem přenesených dat (jako je tomu u GPRS). Svému operátorovi tak zaplatíte pouze částku za dobu stahování hry, což je pro představu 2 až 4 minuty. Přesnou cenu zjistíte podle této jednoduché tabulky:

 

 Cena připojení k WAPuCena za data při stahování hry (3 minuty)Vytáčené připojení
Tarifní i předplacené služby Vodafone1,79 Kč/min.5,37 KčNastavení najdete zde
Tarifní služby T-Mobile2,38 Kč/min.7,14 KčNastavení najdete zde
T-Mobile- předplacené služby3,20 Kč/min.9,60 KčNastavení najdete zde
Vytáčené připojení je po první minutě účtováno po sekundách (60+1).
Diskuze (1) Další článek: Znáte místa na Zemi? Spočítejte si cestovatelské IQ

Témata článku: Software pro mobily, Telefon, Pomoc

Určitě si přečtěte