Staré fláky z ATARI se stěhují do mobilů Sony Ericsson

Taky zatlačíte slzu při každé vzpomínce na hry, které se pařily v dávných dobách na strojích Atari. Mám pro vás potěšující zprávu - se svými oblíbenými gameskami se v blízké době potkáte nečekaně v mobilních telefonech Sony Ericsson. Bližší informace v článku.
Staré fláky z ATARI se stěhují do mobilů Sony Ericsson

Vše má na svědomí smlouva, kterou uzavřel Sony Ericsson s firmami iFone a Synergenix a která bude mít ve svém výsledku přínos hlavně pro „pařany“ mobilních her.

Hry pro mobilní veterány

IFone totiž nabídne spoustu her na stažení ze svého rozsáhlého katalogu, kde můžete nalézt i klasické hry z domácích počítačů Atari jako jsou Asteroids, Breakout, Battleship a spoustu jiných. Firma Synergenix bude mít naopak na starosti jejich portaci na mobilní telefony Sony Ericsson tak, aby byly schopné provozu, když si je stáhnete z webu Sony Ericsson.

Dočkáme se již tento rok

Celé portfolio stáhnutelných her pro telefony Sony Ericsson bude k dispozici již tento rok. Všechny očekávané hry budou barevné a měli by podporovat polyfonní vyzvánění, které se výborně uplatní především v hrách.

Klepněte pro větší obrázek

Je přínosné mít někoho za zády

Uzavřená smlouva napovídá, že se Sony Ericsson chce stát vedoucí firmou na poli mobilní zábavy, potažmo mobilních her. Velkou výhodou, jakou Sony Ericsson má, je obrovský gigant, který mu stojí za zády. Není to nikdo jiný než Sony Pictures Digital Entertainment, s jehož pomocí najdete již v modelu Z700 dvě hry - Men in Black a Charlie's angels. Ovšem v pozadí stojí ještě další strategičtí partneři jako Sony Music Entertainment a Sony Digital Entertainment. Pokud tedy máte rádi hry, kupte si mobil Sony Ericsson.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony

31 komentářů

Nejnovější komentáře

  • JZ 9. 10. 2002 15:23:33
    Presne tak Boulder Dash povazujem za najlepsiu hru na vsetkych pocitacoch....
  • dejvidek 19. 3. 2002 19:40:59

    Katapult a výběh "střeliva" to byl vrchol grafiky

  • Jan 19. 3. 2002 10:39:45
    Jen by mě zajímalo na ktere typy mobilů Od Sony Ericssonu to bude...
Určitě si přečtěte

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

** Trh smartphonů roste pomaleji než v minulosti ** Jedničkou zůstává Samsung následovaný Applem ** Čínské značky se pomalu ale jistě derou vzhůru

Včera | Láska Jan | 4

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

16.  8.  2017 | Miksa Martin | 16


komerční sdělení

Komerční sdělení