Staré fláky z ATARI se stěhují do mobilů Sony Ericsson

Taky zatlačíte slzu při každé vzpomínce na hry, které se pařily v dávných dobách na strojích Atari. Mám pro vás potěšující zprávu - se svými oblíbenými gameskami se v blízké době potkáte nečekaně v mobilních telefonech Sony Ericsson. Bližší informace v článku.
Staré fláky z ATARI se stěhují do mobilů Sony Ericsson

Vše má na svědomí smlouva, kterou uzavřel Sony Ericsson s firmami iFone a Synergenix a která bude mít ve svém výsledku přínos hlavně pro „pařany“ mobilních her.

Hry pro mobilní veterány

IFone totiž nabídne spoustu her na stažení ze svého rozsáhlého katalogu, kde můžete nalézt i klasické hry z domácích počítačů Atari jako jsou Asteroids, Breakout, Battleship a spoustu jiných. Firma Synergenix bude mít naopak na starosti jejich portaci na mobilní telefony Sony Ericsson tak, aby byly schopné provozu, když si je stáhnete z webu Sony Ericsson.

Dočkáme se již tento rok

Celé portfolio stáhnutelných her pro telefony Sony Ericsson bude k dispozici již tento rok. Všechny očekávané hry budou barevné a měli by podporovat polyfonní vyzvánění, které se výborně uplatní především v hrách.

Klepněte pro větší obrázek

Je přínosné mít někoho za zády

Uzavřená smlouva napovídá, že se Sony Ericsson chce stát vedoucí firmou na poli mobilní zábavy, potažmo mobilních her. Velkou výhodou, jakou Sony Ericsson má, je obrovský gigant, který mu stojí za zády. Není to nikdo jiný než Sony Pictures Digital Entertainment, s jehož pomocí najdete již v modelu Z700 dvě hry - Men in Black a Charlie's angels. Ovšem v pozadí stojí ještě další strategičtí partneři jako Sony Music Entertainment a Sony Digital Entertainment. Pokud tedy máte rádi hry, kupte si mobil Sony Ericsson.

Diskuze (31) Další článek: Luxusní mobily Vertu už mají svůj web

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Son, Uzavřená smlouva, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15