Staré fláky z ATARI se stěhují do mobilů Sony Ericsson

Taky zatlačíte slzu při každé vzpomínce na hry, které se pařily v dávných dobách na strojích Atari. Mám pro vás potěšující zprávu - se svými oblíbenými gameskami se v blízké době potkáte nečekaně v mobilních telefonech Sony Ericsson. Bližší informace v článku.
Staré fláky z ATARI se stěhují do mobilů Sony Ericsson

Vše má na svědomí smlouva, kterou uzavřel Sony Ericsson s firmami iFone a Synergenix a která bude mít ve svém výsledku přínos hlavně pro „pařany“ mobilních her.

Hry pro mobilní veterány

IFone totiž nabídne spoustu her na stažení ze svého rozsáhlého katalogu, kde můžete nalézt i klasické hry z domácích počítačů Atari jako jsou Asteroids, Breakout, Battleship a spoustu jiných. Firma Synergenix bude mít naopak na starosti jejich portaci na mobilní telefony Sony Ericsson tak, aby byly schopné provozu, když si je stáhnete z webu Sony Ericsson.

Dočkáme se již tento rok

Celé portfolio stáhnutelných her pro telefony Sony Ericsson bude k dispozici již tento rok. Všechny očekávané hry budou barevné a měli by podporovat polyfonní vyzvánění, které se výborně uplatní především v hrách.

Klepněte pro větší obrázek

Je přínosné mít někoho za zády

Uzavřená smlouva napovídá, že se Sony Ericsson chce stát vedoucí firmou na poli mobilní zábavy, potažmo mobilních her. Velkou výhodou, jakou Sony Ericsson má, je obrovský gigant, který mu stojí za zády. Není to nikdo jiný než Sony Pictures Digital Entertainment, s jehož pomocí najdete již v modelu Z700 dvě hry - Men in Black a Charlie's angels. Ovšem v pozadí stojí ještě další strategičtí partneři jako Sony Music Entertainment a Sony Digital Entertainment. Pokud tedy máte rádi hry, kupte si mobil Sony Ericsson.

Diskuze (31) Další článek: Luxusní mobily Vertu už mají svůj web

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Mobil, Uzavřená smlouva, Son

Určitě si přečtěte